افشای نسخه‌ی آزمایشی اندروید 4.3 برای گلکسی نوت 2

افشای نسخه‌ی آزمایشی اندروید 4.3 برای گلکسی نوت 2

روز گذشتعه وب‌سایت SamMobile خبر از افشای نسخه‌ی آزمایشی اندروید 4.3 (N7100XXUEMJ5) برای گلکسی نوت ۲ داد. انتظار می‌رود سامسونگ تا اوایل آذرماه سال جاری بروزرسانی اندروید 4.3 را برای گلکسی S3 و همچنین گلکسی نوت 2 ارائه کند.

سامسونگ دو روز یکبار فرم‌ور جدیدی را از نسخه‌ی آزمایشی اندروید ۴.۳ منتشر می‌کند تا با رفع سریع ایرادات موجود، آن را برای عرضه عمومی آماده کند. در نظر داشته باشید که این نسخه به‌دلیل اینکه یک نسخه‌ی آزمایشی است همچنان دارای کاستی‌ها و مشکلاتی است، در نتیجه اگر تمایل دارید تا از این نسخه ی جدید استفاده کنید، بهتر است از تمامی اطلاعات خود نسخه‌ی پشتیبان تهیه کنید.

سامسونگ رابط کاربری خود را در بروزرسانی مربوط به اندروید 4.3 بسیار تغییر داده است و آن را به طراحی رابط کاربری گلکسی S4 و نوت 3 نزدیک کرده است. همچنین علاوه بر ویژگی‌های ظاهری، قابلیت‌های دیگری نیز به این بروزرسانی اضافه شده است که همه ی آن‌ها از گلکسی نوت ۳ و همچنین گلکسی S4 به‌ عاریه گرفته شده‌اند. سامسونگ هنوز در حال کار روی این بروزرسانی است و ویژگی‌های دیگری نیز روی آن اضافه خواهد شد.

Galaxy-Note-2-Android-4.3Int

می‌توانید این نسخه را از اینجا دانلود کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه‌ی انجام بروزرسانی به SamMobile‌ مراجعه کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده