تماشا کنید: نبرد گلکسی نوت 3 نسخه Snapdragon 800 با Exynos 5 Octa

تماشا کنید: نبرد گلکسی نوت 3 نسخه Snapdragon 800 با Exynos 5 Octa

گلکسی نوت 3 همچون گلکسی اس 4 در دو نسخه برای مناطق مختلف جهان عرضه می‌شود. این تلفن در کشورهای توسعه یافته که شبکه 4G در آنها گسترش یافته با پردازنده Snapdragon 800 و در کشورهای دیگر با پردازنده Exynos 5 Octa عرضه می‌گردد.

سامسونگ مدل N9000 گلکسی نوت 3 را برای نسخه مجهز به پردازنده اکتا و مدل N9005 را برای نسخه Snapdragon 800 در نظر گرفته است. در بازار کشور نیز احتمالا نسخه اکتا عرضه خواهد شد.

مقالات مرتبط:

همانطور که در ویدیو مشاهده می‌کنید از نظر قدرت و بازده هر دو پردازنده تقریبا در یک سطح هستند، اما هنوز نمی‌دانیم که سامسونگ مشکل مصرف انرژی و طول عمر باتری را در پردازنده جدید اکتا رفع نموده یا خیر.

این ویدیو به مقایسه دو نسخه مختلف گلکسی نوت 3 در شرایط گوناگون می‌پردازد:

وب سایت Gadget Portal که این ویدیو را تهیه کرده، حتی نتیجه بنچمارک AnTuTu را نیز در هر دو نسخه، نمایش می‌دهد. در ویدیو اشاره می‌شود که نسخه اکتا حدود 1.6 تا 1.8 گیگابایت از حافظه رم را اشغال می‌کند و این در حالی است که نسخه S800 حدود 1.1 تا 1.2 گیگابایت از حافظه را اشغال می‌کند.

هر دو نسخه گلکسی نوت 3 از یک رابط کاربری و قابلیت‌های نرم افزاری بهره می‌برند و از نظر تجربه کاربری و سرعت اجرای نرم افزارها نیز در یک سطح هستند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید