مذاکره‌ی سامسونگ با تولیدکننده‌ی تایوانی: گلکسی اس 5 با بدنه‌ای فلزی در راه است

مذاکره‌ی سامسونگ با تولیدکننده‌ی تایوانی: گلکسی اس 5 با بدنه‌ای فلزی در راه است

گلکسی اس فلزی بجای بدنه  پلاستیکی معمول سامسونگ؟ چندی پیش شایعاتی مبنی بر ارائه‌ی گلکسی اس 5 با کیفیت ساختی  متفاوت شنیده شد. اکنون طبق گزارشی از Taipei Times، سامسونگ و Catcher Technology مشغول انجام مذاکراتی برای تولید بدنه‌های فلزی و استفاده از آن‌ها در محصولات جدید سامسونگ هستند.

بد نیست بدانید که Catcher Technology شرکتی تایوانی و سازنده‌ی بدنه‌‌ی فلزی HTC One و سری تبلت‌های آیپد اپل است. گزارش‌ها حاکی از این هستند که حداقل یکی از گوشی‌های سطح بالای سامسونگ در سه ماهه‌ی دوم سال آینده با بدنه‌ای فلزی ارائه خواهد شد.
سه ماهه‌ی دوم سال 2014 زمانی است که انتظار می‌رود سامسونگ گلکسی اس 5 را عرضه کند. ظاهرا سامسونگ بالاخره سنت مرسوم استفاده از پلاستیک را که پیش از این در همه‌ی محصولات این کمپانی کره‌ای شاهد بودیم، کنار گذاشته است. طبق این گزارش، صلاحیت شرکت Catcher برای تامین‌ 10 الی 30 میلیون قطعه بدنه‌ی فلزی تلفن‌های همراه سامسونگ تایید شده است، که البته تصمیم نهایی سامسونگ بستگی به رقم پیشنهادی دیگر تولیدکنندگان نیز خواهد داشت. اما در این میان شایعه‌ای دیگر باز هم خبرساز شده است. آخرین شایعات حاکی از این هستند که سامسونگ در نظر دارد خط تولید بدنه‌ی فلزی محصولاتش  را راه‌اندازی کند!

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید