3 بازی رایگان و جذاب اندروید

3 بازی رایگان و جذاب اندروید

همیشه برای انجام بازی‌های مختلف لازم نیست هزینه کنید. مخصوصا اگر از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنید. در این مقاله به معرفی چندی از بهترین بازی‌های رایگان گوشی‌هایی که سیستم عامل اندروید دارند می‌پردازیم. این بازی ها جزو پرطرفدارترین های اندروید هستند.

Bonsai_Blast

حقیقتا، زمین گذاشتن این بازی سخت است.این بازی بعد از یک روز سخت کاری، خستگی شما را از بین می‌برد. روش بازی کردن به این صورت است که یک توپ رنگی را باید به صف توپ ها پرتاب کنید. اگر سه توپ رنگی در کنار هم قرار بگیرند، یک امتیاز به نفع شما است. اگر صف توپ های شما طولانی شود، بازی را خواهید باخت.

نام این بازی Bonsai Blast است و شما می‌توانید آن را به‌راحتی دانلود کنید.

...........................................

abduction

Abduction نام بازی دیگری است که بسیاری از کاربران را به خود جذب کرده است. گاو، بازیگر اصلی این بازی است و باید به طبقات مختلف برود تا به سطحی ثابت برسد تا از یک مرحله بگذرد.

...........................................

celestos

بازی Cestos از جمله بازی هایی است که شما باید آن را با رقیب اینترنتی خود بازی کنید. در این بازی جذاب، رقیب شما به صورت رندوم انتخاب می‌شود. شما هم باید توپ خود را حفظ کنید و نگذارید از سوراخ به بیرون پرتاپ شود. اگر هم توپ خود را ثابت در مکانی از صفحه، نگه دارید ممکن است بمبی بر سر توپ شما فرود بیاید.

دانلود هر یک از این بازی ها با یک سرچ ساده به آسانی صورت می پذیرد. تنها کافی است نام بازی را به همراه ذکر نام سیستم عامل Android تایپ کنید و بعد از دانلود بازی، از آن لذت ببرید.

منبع: Cnet.Co.Uk

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده