رسماً تأیید شد: شیائومی 13T و 13T پرو چهار آپدیت اندروید دریافت می‌کنند

پنج‌شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
صفحه نمایش شیائومی 12T و شیائومی 12T پرو
یکی از مدیران شیائومی رسماً تأیید کرده است که دو گوشی شیائومی 13T و 13T پرو چهار نسخه‌ی جدید از سیستم‌عامل اندروید را دریافت خواهند کرد.
تبلیغات

شیائومی روز گذشته دعوت‌نامه‌ی مراسم رونمایی گوشی‌های شیائومی ۱۳ تی و شیائومی ۱۳ تی پرو را برای رسانه‌ها ارسال کرد. هر دو گوشی ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) در آلمان رونمایی خواهند شد.

مدیر ارتباطات شیائومی در شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر سابق) از انتشار چهار به‌روزرسانی اندروید برای شیائومی 13T و 13T پرو خبر داده است. این دو گوشی تا پنج سال به‌روزرسانی امنیتی نیز دریافت خواهند کرد.

مدل پیشین گوشی‌های سری Xiaomi T تا سه سال به نسخه‌های جدید اندروید به‌روزرسانی خواهد شد و چهار سال پچ امنیتی دریافت خواهد کرد. شیائومی با افزایش مدت‌زمان پشتیبانی از گوشی‌های جدیدش، در تلاش است رقیب بهتری برای سامسونگ باشد.

در حال حاضر پشتیبانی نرم‌افزاری هیچ‌یک از گوشی‌سازان اندرویدی در حد و اندازه‌ی سامسونگ نیست. شیائومی ممکن است پشتیبانی چهار ساله را به سایر گوشی‌هایش نیز اضافه کند. سامسونگ هر ماه به‌روزرسانی امنیتی برای گوشی‌های رده‌بالایش منتشر می‌کند، اما شیائومی این کار را هر دو ماه یک‌بار انجام می‌دهد.

قیمت گوشی شیائومی 13T و 13T پرو احتمالاً بیشتر از نسل قبل خواهد بود. سخت‌افزار قوی‌تر و بهبود طراحی دو عامل تأثیرگذار بر افزایش قیمت موبایل های جدید شیائومی هستند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات