تماشا کنید: مونتاژ دستی آنر مجیک V2

سه‌شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
مدل سفید و صورتی گوشی آنر مجیک V2
این‌ بار برخلاف ویدیوهای کالبدشکافی، با ویدیویی مواجهیم که در آن قطعات آنر Magic V2 سرهم و به گوشی نهایی تبدیل می‌شوند.
تبلیغات

کانال معروف JerryRigEverything که آن را بیشتر به‌خاطر ویدیوهای کالبدشکافی گوشی‌های روز دنیا می‌شناسیم، این‌ بار ویدیویی از نحوه‌ی اسمبل قطعات آنر مجیک V2 به‌اشتراک گذاشته است. این کلیپ نشان می‌دهد قطعات مختلف باریک‌ترین گوشی تاشو جهان، چگونه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا دید واضحی از اجزای مختلف آن به‌دست آوریم.

آنر با همکاری زک نلسون، نگاهی اجتمالی به مکانیک پیچیده‌ی گوشی تاشو پیشرفته‌اش یعنی Magic V2 ارائه می‌دهد. این محصول قبلاً در چین رونمایی شده و قرار است در یکم سپتامبر و در جریان رویداد IFA ۲۰۲۳ برای بازارهای جهانی معرفی شود. ویدیو زک علاوه‌بر اینکه به روش عملکرد قطعات داخلی آنر مجیک V2 اشاره دارد، این قطعات را با اجزای داخلی گلکسی زد فولد ۵ نیز مقایسه می‌کند.

زیربنای اصلی آنر مجیک V2، لولای تیتانیومی بسیار نازکی است که شرکت چینی آن را به‌طرز هوشمندانه‌ای مهندسی کرده است. این دستگاه از دو باتری کربن-سیلیکونی بهره می‌برد که علاوه‌بر کارآمد بودن، ضخامت بسیار کمی دارند.

مونتاژ گوشی تاشو آنر مجیک V2
مونتاژ گوشی تاشو آنر مجیک V2
مونتاژ گوشی تاشو آنر مجیک V2

تعهد آنر به دوام، در ادعای این شرکت مشهود است. شرکت چینی اعلام کرده آنر مجیک V2 تا ۴۰۰ هزاربار تاشدن دوام خواهد آورد و این یعنی می‌توان به‌مدت ۱۰ سال هر روز آن را ۱۰۰ بار تا کرد.

ویدیو زک نلسون ما را به سفری جذاب در مسیر مونتاژ آنر مجیک V2 می‌برد. این ویدیو با تشریح دقیق دستگاه آغاز می‌شود و سپس اجزای پیچیده یکی پس‌ از دیگری در جای خود قرار می‌گیرند.

زک پس‌ از مونتاژ آنر مجیک V2،‌ آن را آزمایش می‌کند و نتیجه‌ی کار او موفقیت‌‌آمیز است. این گوشی نسبت‌ به رقبای مطرح خود بسیار نازک‌تر طراحی شده تا دل افراد ظریف‌پسند را ببرد. در مقام مقایسه، ضخامت گلکسی زد فولد ۵ معادل ۱۴٫۹۱ میلی‌تر است درحالی‌که آنر Magic V2 فقط ۹٫۹۴ میلی‌متر ضخامت دارد.

آنر مجیک V2 بسته به مدل‌های خاص این گوشی بین ۲۳۱ تا ۲۳۷ گرم وزن دارد، درحالی‌که وزن گلکسی زد فولد ۵ سامسونگ ۲۵۳ گرم است. از طرف دیگر قیمت گوشی آنر Magic V2 حدود ‍۱۲۴۰ دلار است درصورتی‌که تاشو پرچمدار سامسونگ با برچسب ۱۸۰۰ دلار به‌فروش می‌رسد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات