اپل مدل‌های ریفربیش‌ شده‌ آیفون XS و XS Max را می‌فروشد

اپل مدل‌های ریفربیش‌ شده‌ آیفون XS و XS Max را می‌فروشد

خرید مدل‌های ریفربیش‌شده‌ی آیفون XS و XS Max برای کاربران ۲۰۰ تا ۲۵۰ دلار صرفه‌جویی به‌همراه دارد.

دیروز اپل فروش مدل‌های ریفربیش‌شده‌ی گوشی‌های موبایل آیفون XS و XS Max را آغاز کرد. کوپرتینویی‌ها آیفون‌های یادشده را در بخش مربوط به محصولات ریفربیش‌شده‌ در وب‌سایت اپل‌استور می‌فروشند. از زمان معرفی آیفون XS و XS Max در سپتامبر ۲۰۱۸، این اولین‌باری است که نوع ریفربیش‌شده‌ی این مدل از گوشی‌های آیفون در وب‌سایت فروشگاه اپل دردسترس قرار می‌گیرد.

در‌حال‌حاضر کاربران می‌توانند گوشی هوشمند آیفون XS را در هر سه رنگ طلایی و نقره‌ای و خاکستری بخرند. آیفون‌های XS در رنگ‌های خاکستری و نقره‌ای و با ظرفیت‌های ذخیره‌سازی ۶۴ و ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی دردسترس هستند و مدل طلایی این محصول فقط با حافظه‌ی ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایتی فروخته می‌شود. بازه‌ی قیمتی این محصولات از ۶۹۹ دلار در مدل ۶۴ گیگابایتی تا ۹۹۹ دلار در مدل ۵۱۲ گیگابایتی است و تمامی آن‌ها آنلاک‌فکتوری هستند.

apple refurbished

در‌حال‌حاضر، گوشی هوشمند آیفون XS Max فقط در رنگ‌های نقره‌ای و طلایی موجود است؛ اما این مدل در هر دو رنگ با تمامی ظرفیت‌های ذخیره‌سازی دردسترس است. قیمت مدل ریفربیش‌شده‌ی آیفون XS Max با حافظه‌ی ذخیره‌سازی ۶۴ گیگابایتی ۷۹۹ دلار است که در نسخه‌ی ۵۱۲ گیگابایتی به ۱،۰۹۹ دلار می‌رسد. تمامی این محصولات نیز آنلاک‌فکتوری هستند. درمجموع، کاربر هنگام خرید مدل ریفربیش‌شده‌ی دستگاه‌های مذکور با قیمت‌های کنونی، از مدل پایه‌ی آیفون XS گرفته تا نسخه‌های پیشرفته‌ی آیفون XS Max، بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ دلار صرفه‌جویی می‌کند.

مدل آیفون ریفربیش‌شده‌رنگ و ظرفیت ذخیره‌سازیقیمتپول صرفه‌جویی‌شده
آیفون XSطلایی و نقره‌ای و خاکستری، ۶۴ گیگابایت۶۹۹ دلار۲۰۰ دلار
آیفون XSطلایی و نقره‌ای و خاکستری، ۲۵۶ گیگابایت۸۲۹ دلار۲۲۰ دلار
آیفون XSطلایی و نقره‌ای و خاکستری، ۵۱۲ گیگابایت۹۹۹ دلار۲۵۰ دلار
آیفون XS Maxنقره‌ای و خاکستری، ۶۴ گیگابایت۷۹۹ دلار۲۰۰ دلار
آیفون XS Maxنقره‌ای و خاکستری، ۲۵۶ گیگابایت۹۲۹ دلار۲۲۰ دلار
آیفون XS Maxنقره‌ای و خاکستری، ۵۱۲ گیگابایت۱،۰۹۹ دلار۲۵۰ دلار

اپل می‌گوید تمامی این آیفون‌ها یک سال گارانتی، دفترچه‌ی راهنما، لوازم جانبی کامل، باتری و قاب بیرونی و جعبه‌ی جدید دارند، آزمایش‌های عملکردی کاملی را پشت‌سر گذاشته‌اند، قطعات یدکی به‌کار‌رفته در آن‌ها اصل هستند و کاملا پاک‌سازی شده‌اند. تمامی آیفون‌های ریفربیش‌شده‌ واجد شرایط گارانتی ویژه‌ی AppleCare هستند و کاربران می‌توانند خرید‌های خودشان از این مدل را تا دو سال دربرابر آسیب‌های تصادفی محافظت کنند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده