اپل حساب کاربرانش را هنگام افزایش اعتبار، ۱۰ درصد بیشتر شارژ می‌کند

اپل حساب کاربرانش را هنگام افزایش اعتبار، ۱۰ درصد بیشتر شارژ می‌کند

در‌حال‌حاضر، اپل به کاربرانی که حساب اپل‌آیدی خود را شارژ کنند، ۱۰ درصد اعتبار بیشتری می‌دهد.

تا پایان ۱۴مارس، کاربرانی که از کارت‌های اعتباری به حساب اپل خود پول منتقل کنند، اعتباری معادل ۱۰ درصد آن مبلغ را به‌‌عنوان جایزه دریافت خواهند کرد. کاربران اپل می‌توانند ابتدا به قسمت تنظیمات حساب کاربری مراجعه و سپس، گزینه‌ی iTunes & App Store را انتخاب کنند. با کلیک روی your Apple ID و ورود به این بخش، سرانجام گزینه‌ی Add Funds to Apple ID دیده می‌شود که با انتخاب آن ضمن مشاهده‌ی باقی‌مانده‌ی اعتبار در حساب‌ کاربری، موضوع اختصاص جایزه درصورت خرید اعتبار جدید هم اعلام شده است.

با اضافه‌کردن ۱۰ دلار، ۱ دلار اضافی دریافت می‌کنید و اگر ۱۰۰ دلار اعتبار بخرید، اپل حساب کاربری شما را ۱۱۰ دلار شارژ می‌کند. این اعتبار جایزه تا سقف خرید ۲۰۰ دلار اعمال می‌شود. با کلیک روی هریک از گزینه‌های موجود، پرداخت ازطریق Touch ID تأیید می‌شود.

اپل  ایدی Apple ID

کاربران iTunes در رایانه‌های شخصی هم می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند. کاربران باید به قسمت My Account بروند و سپس، در بخش Apple ID Account می‌توانند گزینه‌های افزایش اعتبار را مشاهده کنند. با کلیک روی هریک از این گزینه‌های پول به‌طور خودکار و بدون درخواست تأیید به حساب کاربران افزوده خواهد شد؛ درحالی‌که در گوشی‌های همراه، خرید باید ازطریق Touch ID یا ورود رمزعبور به‌وسیله‌ی کاربر تأیید شود.

نکته‌ای که باید به‌خاطر داشته باشید، این است که این اعتبار اضافی فقط یک‌بار اعمال می‌شود. پس از اینکه برای اولین مرتبه به حساب خود پول اضافه کنید، ۱۰ درصد اعتبار اضافی برایتان منظور می‌شود؛ اما در پرداخت‌های بعدی، جایزه‌ای به شما تعلق نخواهد گرفت. 

درواقع، این میزان اعتبار بیشتر هدیه‌ای است که اپل به شما می‌دهد؛ پس اگر قصد دارید از آیتونز آلبوم یا هر چیز دیگری بخرید، شاید بد نباشد ابتدا به اعتبار حساب خود بیفزایید و سپس، خرید کنید.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده