تفاوت در نتایج بنچمارک‌ نسخه‌های مختلف گلکسی اس 7

تفاوت در نتایج بنچمارک‌ نسخه‌های مختلف گلکسی اس 7

گلکسی S7 و گلکسی S7 اج پرچم‌داران سال ۲۰۱۶ سامسونگ خواهند بود که اطلاعاتی در خصوص قابلیت‌های آن‌ها توسط Geekbench منتشر شده و ویژگی‌های نسخه اروپایی و آمریکایی آن با یکدیگر متفاوت است.

اوایل ماه جاری گلکسی S7 سامسونگ در Geekbench با چیپست اگزینوس ۸۸۹۰ رویت شد و این نسخه شماره مدل SM-G930W8 را داشت و گفته می‌شد که در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. این محصول در آزمون تک‌هسته‌ای امتیاز ۱۸۷۳ و در حالت چند‌هسته‌ای امتیاز ۵۹۴۶ را به‌دست آورد.

samsung galaxy s7 benchmark 3 07e58
چند روز پیش نسخه دیگری از پرچم‌دار سامسونگ در Geekbench دیده شد اما این محصول شماره مدل متفاوتی داشت (SM-G930F). گفته می‌شود که این مدل در بازار‌های اروپا عرضه خواهد شد. گفتنی است که گلکسی S7 با این شماره مدل نیز از پردازنده اگزینوس ۸۸۹۰ بهره می‌برد.

samsung galaxy s7 benchmark 1 1714f
بنابر برخی دلایل امتیار به‌دست آمده از نسخه اروپایی گلکسی S7 بسیار پایین‌تر از نسخه آمریکایی آن است و این محصول در حالت تک‌هسته‌ای توانسته امتیاز ۱۳۵۸ و در حالت چند‌هسته‌ای امتیاز ۴۹۱۱ را به‌دست بیاورد. باید توجه داشت که امسال نیز شاهد یک نسخه خمیده از پرچم‌دار سامسونگ خواهیم بود که شماره مدل SM-G935F را خواهد داشت و از پردازنده اگزینوس ۸۸۹۰ استفاده خواهد کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده امتیاز به‌دست آمده توسط این محصول در حالت تک‌هسته‌ای ۱۳۶۳ و در حالت چند‌هسته‌ای ۴۹۵۱ بوده است. فعلا نمی‌توان با اطمینان گفت که امتیاز‌های به‌دست آمده دقیقا همان چیزی هستند که بعد از عرضه نیز با آن رو به رو خواهیم شد و شاید بنابر دلایلی سرعت پردازنده‌ها را برای انجام آزمایش کاهش داده‌اند.

samsung galaxy s7 benchmark 2 e7a47
انتظار می‌رود که گلکسی S7 و گلکسی S7 اج هر دو در ۲۱ فوریه (۲ اسفند)، یک روز قبل از شروع نمایشگاه جهانی موبایل معرفی شوند. گفته می‌شود که سامسونگ این دو محصول را از ۱۱ مارس (۲۱ اسفند) روانه بازار خواهد کرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید