تاریخ عرضه گلکسی S7 سامسونگ برای اولین بازارها فاش شد

تاریخ عرضه گلکسی S7 سامسونگ برای اولین بازارها فاش شد

با اینکه هنوز به صورت رسمی اعلام نشده، اما ظاهرا سامسونگ در کنگره جهانی موبایل ( MWC 2016)، که تقریبا یک ماه دیگر کار خود را شروع می‌کند، از پرچم‌دار جدیدش در شهر بارسلونای اسپانیا رونمایی خواهد کرد. امروز شایعه‌ی جدیدی منتشر شده که زمان عرضه‌ی این دستگاه بالا رده از سامسونگ در بازار ایالات متحده را فاش کرده است. با زومیت همراه باشید.

سامسونگ گلکسی اس ۶ را در کنگره جهانی موبایل سال ۲۰۱۵ بین ۲ تا ۵ مارس رونمایی کرد. این گوشی هوشمند پرچم‌دار دهم آپریل ۲۰۱۵ و ابتدا در ۲۰ کشور عرضه شد.

شایعه‌های جدید حاکی از آن است که سامسونگ احتمالا گلکسی اس ۷ را در مراسم MWC 2016 روز ۲۱ فوریه معرفی می‌کند و  ۱۱ مارس ۲۰۱۶ رسما عرضه آن را در ایالات متحده آمریکا شروع خواهد کرد. بر طبق سنت سال‌های قبل کمپانی کره‌ای سامسونگ همیشه آمریکا را در لیست کشورهای اولیه عرضه محصولات خود قرار می‌دهد. پس می‌توان انتظار داشت که همان حوالی علاوه بر آمریکا در کشور‌های دیگری هم شاهد عرضه این محصول جدید باشیم.

نمی‌توان به صورت قطعی گفت که سامسونگ حتما در همین روز عرضه محصولات خود را شروع خواهد کرد چرا که این شایعه از یک منبع نامشخص منتشر شده است. با این حال احتمال عرضه این محصول در ماه مارس زیاد است و معمولا سامسونگ گوشی‌های سری اس خود را پس از معرفی، خیلی زود به بازار جهانی عرضه می‌کند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده