اولین عکس از گالکسی نوت ۲، صفحه نمایش ۵.۵ اینچی

اولین عکس از گالکسی نوت ۲، صفحه نمایش ۵.۵ اینچی

اخیرا تصویری از قاب گالکسی نوت بعدی سامسونگ به بیرون درز کرده که فعلا اعتبار آن به طور کامل تایید نشده است. اما به نظر نمی‌رسد که این از آن شایعات بی اساس باشد ولی تا تایید رسمی آن نمی‌توانیم نظری درباره این تصویر بدهیم. ما در زومیت گالکسی نوت ۲ را بر اساس تصویر درز کرده قاب آن، برای اولین بار شبیه سازی کردیم تا شما بتوانید در ابعاد واقعی آن را با دو گوشی گالکسی نوت اصلی و گالکسی اس ۳ مقایسه کنید.

تصویر فوق نمایش ‌دهنده قاب گالکسی نوت ۲ است و اگر نمونه تقلبی آن باشد، باید گفت که سازنده ماهری داشته است. این عکس توسط یک نفوذی گرفته شده و این بار از یک دوربین نسبتا خوب استفاده شده است و از عکس های تار دیگر خبری نیست.

چیزی که در این عکس بسیار نمایان است، ایده طراحی کاملا متفاوت این تلفن هوشمند نسبت به گالکسی اس ۳ است، این که لبه ها تیز تر و شکل آن به مستطیل نزدیک تر است. گوشه‌های این طراحی حتی از گالکسی نوت اصلی نیز خشن‌تر و تیزتر می‌باشد. این طور که معلوم است صفحه نمایش آن به اندازه دو دهم اینچ بزرگتر شده و به ۵.۵ اینچ رسیده است که با شایعاتی که در گذشته در مورد این تلفن/تبلت درز کرده بود، مطابقت دارد.

ما در زومیت گالکسی نوت ۲ را برای اولین بار شبیه سازی کردیم تا شما بتوانید در ابعاد واقعی آن را با دو گوشی گالکسی نوت اصلی و گالکسی اس ۳ مقایسه کنید.

galaxy-note2-2

همانطور که می‌بینید نسبت طول به عرض به 16:9 تغییر کرده است در حالی که صفحه گالکسی نوت اصلی دارای نسبت تصویر۱۶ به ۱۰ بود. احتمالا این کار به دلیل ارگونومی نامناسب و دسترسی نداشتن انگشت دست به طرف دیگر صفحه بوده است، که بعدا با بروز رسانی این مشکل حل شد و کاربران می توانستند صفحه کلید و یا صفحه شماره گیری را به سمت دلخواه بیاورند تا با یک دست امکان دسترسی به تمام دکمه‌ها وجود داشته باشد. نکته بعدی اینکه در شایعات ، رزولوشن تصویر گالاکسی نوت جدید ۱۲۸۰ در ۷۲۰ ذکر شده که در نوت قبلی ۱۲۸۰ در ۸۰۰ بود.

 وب‌سایت GSM Arena نیز پیش از این مدعی شده بود که گالکسی نوت ۲ شکلی همچون آنچه در تصویر زیر دیده می‌شود، خواهد داشت، اما به نظر می‌رسد که این طرح تنها تصویر ویرایش شده گالکسی اس ۳ باشد و نمی‌تواند آنچنان معتبر باشد.

galaxy-note2-3

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید