تماشا کنید: ویدئو رندر شده از گلکسی اس 7 پلاس

تماشا کنید: ویدئو رندر شده از گلکسی اس 7 پلاس

گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج همان طور که از گوشی‌های پرچمدار سامسونگ انتظار می‌رود، از محبوب‌ترین گوشی‌های سال ۲۰۱۵ بودند. حالا قبل از اتمام سال شاهد انتشار شایعاتی در مورد پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی گلکسی اس ۷ هستیم.

فاش کننده‌ی مشهور Onleaks امروز با انتشار ویدیویی تصاویری رندر شده از این گوشی را فاش کرده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

گلکسی اس ۶ در قیاس با گلکسی اس ۵ یک انقلاب در طراحی به حساب می‌آمد. گوشی که در آن فلز و شیشه جای بدنه‌ی پلاستیکی را گرفته و باعث بهتر شدن تجربه‌ی کار با آن شده است. بنابر شایعات ظاهرا گلکسی اس ۷ نیز قبل از اسفند ماه امسال معرفی خواهد شد. در گذشته خواندید که این گوشی در دو نسخه با نام‌های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ پلاس عرضه شده و حالا ویدیوی رندر شده از نسخه‌ی پلاس این گوشی نشان می‌دهد که نباید انتظار تغییرات زیادی را در زمینه‌ی طراحی داشته باشیم.

این ویدیو که توسط Onleaks که یکی از فاش‌ کننده‌های معتبر فعال در توییتر است فاش شده، گلکسی اس ۷ پلاس را نشان می‌دهد. Onleaks مدعی است منبع این ابعاد و طراحی معتبر هستند و با توجه سابقه‌ی بسیار خوبی که از او سراغ داریم، می‌توانیم انتظار طراحی مشابه ویدیو را برای اس ۷ پلاس داشته باشیم.

همان طور که می‌بینید اس ۷ پلاس همانند اس ۶ پلاس است اما دکمه‌ی هوم آن اندکی تغییر کرده است. به علاوه این گوشی دارای صفحه نمایش ۶ اینچ بوده و البته در آن شاهد استفاده از پورت یو‌اس‌بی نوع سی نیز نخواهیم بود. همچنین اس ۷ پلاس، درگاه حافظه میکرو اس‌دی ندارد و دارای دوربین ۱۶ یا ۱۲ مگاپیکسلی خواهد بود.

پرچمداران آینده‌ی سامسونگ در دو نسخه با پردازنده‌های اکسینوس ۸۸۹۰ و نیز اسنپدراگون ۸۲۰ روانه‌ی بازار خواهند شد.

نظر شما در مورد طراحی گلکسی اس ۷ پلاس چیست؟

برای مشاهده تمامی مطالب مرتبط با پرچمدار سال آینده‌ی سامسونگ به  صفحه‌ی گلکسی اس 7 مراجعه کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید