فوراسکوار: اپل دراولین تعطیلات آخر هفته پس از عرضه آیفون ۱۳ تا ۱۵ میلیون دستگاه آیفون خواهد فروخت

جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۵
مطالعه 2 دقیقه
پس از آغاز فروش نسل جدید آیفون‌های اپل، گمانه زنی‌ها در خصوص میزان فروش این گوشی‌های هوشمند افزایش یافته است. در همین راستا Forsquare پیش بینی کرده که آیفون ۶ اس پلاس‌های جدید اپل طی اولین تعطیلات آخر هفته‌ی پس از عرضه بین ۱۳ تا ۱۵ میلیون دستگاه به فروش خواهد رسید.
تبلیغات

فوراسکوار پیش‌بینی کرده که آیفون‌های جدید این کمپانی بین ۱۳ تا ۱۵ میلیون دستگاه به فروش خواهند رسید. سال گذشته اپل موفق شد طی اولین تعطیلات آخر هفته‌ی پس از عرضه‌ی آیفون‌ها، ۱۰ میلیون آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس را به فروش برساند. شماری از کارشناسان در خصوص بازدید پاپ از نیویورک و تاثیر این موضوع روی فروش آیفون‌های اپل هشدار داده‌اند. نیویورک جزو چهار شهر اولی است که بیشترین فروش آیفون در روزهای اول را به خود اختصاص می‌دهند. البته فوراسکوار هیچ نگرانی را از بابت بازدید پاپ متوجه طرفداران و خریداران اپل ندانسته است.

سال گذشته اپل فروش آیفون‌های خود را به ترتیب از فروشگاه‌هایش در خیابان مارکت سن فرانسیسکو و فروشگاه‌هایش در خیابان پنجم، خیابان ۱۴ غربی و سوهو در نیویورک آغاز کرد. انتظار می‌رود در هفته‌ی پیش رو فروش آیفون به شدت افزایش یابد، بطوریکه فوراسکوار این افزایش را ۳۶۰ درصد بیش از فروش آیفون در ۱۲ هفته‌ی اخیر عنوان کرده است.

در خارج از بازار آمریکا نیز تقاضا برای آیفون‌های جدید اپل بسیار بالا است. دنیل ایوس، یکی از تحلیل‌گران موسسه‌ی FBR، پیش‌بینی کرده که ۷۷ میلیون دستگاه آیفون در جریان سه ماهه‌ی پیش رو به فروش برسد. سال گذشته اپل در جریان سه ماهه‌ی منتهی به سال نوی میلادی بیش از ۷۴.۵ میلیون دستگاه آیفون به فروش رساند که یک رکورد خارق‌العاده برای کوپرتینویی‌ها به شمار می‌رود. حال باید دید که نسل جدید آیفون‌های اپل چه عملکردی خواهند داشت؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات