اپل: آیفون 6 اس و 6 اس پلاس در سه روز اول با فروش بیش از 10 میلیون دستگاه رکورد می زنند

دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۷
مطالعه 2 دقیقه
تنها با گذشت چند روز از شروع پیش‌فروش آیفون‌های جدی، اپل اطمینان دارد که پرچمداران جدید این شرکت رکوردهای فروش را جابه‌جا خواهند کرد. اپل امروز اعلام کرده است که ثبت سفارش اولیه آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس از نسل‌های قبلی خود بهتر بوده و  آیفون‌های جدیددر مسیر شکستن رکورد فروش آیفون ۶ و ۶ پلاس هستند.
تبلیغات

سال گذشته، آیفون ۶ و ۶ پلاس رکورد فروش ۱۰ میلیون دستگاه در سه روز را به جا گذاشتند، اما به نظر می‌رسد آیفون‌های جدید این رکورد را نیز خواهند شکست. بیانیه‌ی اپل که توسط خبرگزاری CNBC منتشر شده این گونه بیان می‌کند که:

اپل ابتدا آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس را در ۱۲ کشور استرالیا، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ژاپن، نیوزیلند، پورتوریکو، سنگاپور، بریتانیا و آمریکا عرضه خواهد کرد، این در حالی است که آیفون ۶ و ۶ پلاس در ۹ کشور عرضه شده بودند که شامل کشور چین نیز نمی‌شد.

به نظر می‌رسد بیانیه‌ی اپل برای رفع نگرانی سهامداران خود در وال‌استریت بوده، چرا که این افراد نگران بودند که آیفون‌های جدید تغییرات زیادی نداشته و مانند آیفون ۶ و ۶ پلاس نمی‌توانند نظر کاربران را به سمت خود جلب کنند.

اپل به این نکته نیز اشاره کرده که بسیاری از کاربران این شرکت از آیفون ۵ اس و نسل‌های قبل از آن استفاده می‌کنند و پتانسیل بالایی در این افراد برای کوچ کردن به سری ۶ اس وجود دارد.

با اینکه سری اس آیفون ۶ از لحاظ ظاهری مانند سری قبل خود است اما تغییراتی در مشخصات فنی داشته که به طور قطع چشم‌گیرترین آن‌ها نیز اضافه شدن لمس سه بعدی است.

به علاوه آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس دارای دوربین ۱۲ مگاپیکسلی هستند که توانایی ضبط ویدئو با کیفیت 4K را دارد. پردازنده‌ی آیفون‌های جدید بهبود بسیاری داشته و رم آن دو برابر شده و به ۲ گیگابایت رسیده است.

پیش‌سفارش سری اس آیفون ۶ تا به امروز خوب پیش رفته است و اپل توانسته مشکلات مربوط به سرور را که در گذشته شاهد آن بودیم رفع کند تا تجربه‌ی پیش‌خریدی آسان را برای علاقمندان خود فراهم کند.

نظر شما چیست؟ آیا آیفون‌های جدید رکورد فروش آیفون ۶ و ۶ پلاس را خواهند شکست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات