مقایسه گلکسی اس ۶ اج پلاس و گلکسی نوت ۵ با پرچمداران سونی، اپل، ال‌جی و اچ‌تی‌سی

پنج‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۶
مطالعه 3 دقیقه
سامسونگ امروز چندان حرف تازه‌ای برای گفتن نداشت چرا که پیش‌تر کلیه‌ی اطلاعات مربوط به دو گوشی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس فاش شده بود. اگر مایل هستید تا دو پرچمدار جدید سامسونگ را با رقبایی همچون آیفون ۶ پلاس، اچ‌تی‌سی وان ام ۹، ال‌جی جی ۴ و اکسپریا زد ۳ پلاس مقایسه کنید، این مقاله از زومیت را مطالعه کنید.
تبلیغات

همانطور که در پوشش زنده‌ی زومیت از کنفرانس آنپکد سامسونگ مشاهده کردید این کمپانی از دو گوشی هوشمند جدید خود با نام‌های Galaxy Note 5 و Galaxy S6 Edge Plus رونمایی کرد. پیش در مقاله‌ی «مقایسه‌ی گلکسی اس 6 اج پلاس با گلکسی اس 6 اج: چه چیز تغییر کرده است» و «مقایسه‌ی گلکسی نوت 5 با گلکسی نوت 4: چه چیز تغییر کرده است» به مقایسه این گوشی‌های با نسل قبلی خود پرداختیم و در این مقاله نیز می‌توانید مشخصات فنی آن‌ها را با پرچمداران رقبا مقایسه کنید.

زمان زیادی تا معرفی آیفون‌های بعدی، پرچمدار جدید سونی و شاید هم گوشی جدید اچ‌تی‌سی باقی نمانده و فبلت‌های جدید سامسونگ به زودی رقبای جدی‌تری پیدا خواهند کرد اما تا زمان عرضه‌ی این محصولات در هفته‌های آینده، فعلا رقبای نوت ۵ و اس ۶ اج پلاس این‌ها هستند:

مقایسه‌ی گلکسی اس 6 اج پلاس و گلکسی نوت 5 با اکسپریا زد ۳ پلاس، آیفون ۶ پلاس، ال‌جی جی ۴

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات