سامسونگ پنج‌شنبه آینده تبلتی جدید در کنار گلکسی نوت 5 و اس 6 اج+ معرفی می‌کند

سامسونگ پنج‌شنبه آینده تبلتی جدید در کنار گلکسی نوت 5 و اس 6 اج+ معرفی می‌کند

کنفرانس رسمی سامسونگ پنج‌شنبه‌ی هفته‌ی آینده برگزار خواهد شد و همان‌طور که انتظار می‌رود این شرکت گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج+ را در آن روز معرفی خواهد کرد. اما به نظر می‌رسد این تمام ماجرا نیست و سامسونگ علاوه بر دو فبلت ذکر شده قصد معرفی تبلت جدیدی را نیز دارد.

عکس جدیدی که بر روی سایت سامسونگ فیلیپین قرار گرفته است، سه گجت مختلف را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد در روز ۲۲ مرداد ماه معرفی خواهند شد. همان طور که در عکس مشاهده می‌کنید، دو گوشی هم اندازه در بالا و یک گجت بزرگ‌تر در زیر آن دو نشان داده می‌شوند. این عکس می‌تواند دلیل محکمی برای معرفی گجتی جدید دیگری در کنفرانس رسمی سامسونگ باشد.

سامسونگ به تازگی دو تبلت جدید در سری تب اس معرفی کرده است و معرفی گجت جدید که به نظر یک تبلت است، کمی عجیب به نظر می‌رسد. احتمال دارد این تبلت نسخه‌ی بالارده و بهبود یافته‌ای از تب اس‌های معرفی شده باشد و احتمال دیگر معرفی تبلتی با صفحه‌نمایش دارای لبه‌های خمیده است. اگر این اتفاق بیفتد تبلت دارای صفحه‌نمایش خمیده می‌تواند خود را از سایر رقبا در بازار جدا کند.

ممکن است معرفی تبلتی با صفحه‌نمایش مجهز به لبه‌های خمیده کمی عجیب به نظر برسد اما سامسونگ در گذشته نیز نشان داده است که می‌تواند کارهای عجیب را انجام داده و آن‌ها را به موفقیت برساند.

پنج‌شنبه‌ی هفته‌ی بعد زمان برگزاری کنفرانس رسمی سامسونگ است و به نظر می‌رسد سامسونگ علاوه بر دو فبلت جدید گجت دیگری را برای شگفت‌زده کردن طرفداران خود معرفی خواهد کرد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده