والپیپرهای پویای آیفون احتمالا در آیفون X به‌روزرسانی خواهند شد

والپیپرهای پویای آیفون احتمالا در آیفون X به‌روزرسانی خواهند شد

به‌تازگی تصاویری از رنگ‌های سفید و سیاه آیفون X (آیفون 10) در فضای مجازی دست به دست می‌شوند و در آنها، والپیپرهای پویای جدیدی به چشم می‌‌خورند.

کمتر از یک ماه تا عرضه رسمی گوشی آیفون ایکس زمان باقی است و تصاویر منتشر شده در انجمن بزرگ ردیت نشان می‌دهند که برخی از افراد هم اکنون این اسمارت‌فون را در اختیار دارند. 

ساعاتی پیش فردی در انجمن ردیت، ویدیویی جالب را در مورد آیفون X به اشتراک گذاشت که در این ویدیو شاهد والپیپر پویای جدیدی در صفحه قفل گوشی بودیم. ویدیوی مربوطه را می‌توانید با مراجعه به این‌جا مشاهده کنید؛ اما به یاد داشته باشید که ویدیوهای ردیت ممکن است بر روی گوشی‌های موبایل اجرا نشوند.

رنگ سفید آیفون X

تصاویر مربوط به آیفون ایکس سفید‌رنگ

اپل از زمان آی‌او‌اس 7، والپیپرهای پویای گوشی‌هایش را به‌روزرسانی نکرده است و والپیپری که در ویدیوی بالا می‌بینید، احتمالا قرار است در انحصار گوشی جدید اپل یعنی آیفون X باشد. 

کاربر دیگری در همین انجمن تصویری از آیفون X سیاه‌رنگ را به اشتراک گذاشته است که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید:

رنگ سیاه آیفون X

اپل آیفون X جدیدترین گوشی معرفی‌شده توسط کوپرتینویی‌ها به حساب می‌آید و تاریخ عرضه‌ی آن برای ۳ نوامبر ۲۰۱۷ (۱۲ آبان ۱۳۹۶) در نظر گرفته شده است.

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع idownloadblog

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید