آیفون ۵ با نمایشگر ۴ اینچی و بدنه فوق‌العاده باریک؟

آیفون ۵ با نمایشگر ۴ اینچی و بدنه فوق‌العاده باریک؟

در حالیکه تنها یک ماه به کنگره WWDC 2012 باقی مانده، و اپل احتمالاً از نسخه جدید iOS در این نمایشگاه پرده برمی‌دارد، شایعات در مورد آیفون بعدی به‌شدت بالا گرفته است و اکثر سایت‌های خبری IT نیز به شایعات در مورد محصول بعدی اپل دامن زده اند. این بار اما شایعات کمی جذاب‌تر است چراکه سایز نمایشگر و ضخامت آیفون را هدف قرار داده‌اند. سایز نمایشگرهای آیفون از ابتدا 3.5 اینچی بوده ولی ظاهراً اپل قصد دارد برای رقابت با گوشی‌های اندرویدی، نمایشگر آیفون 5 را 4 اینچی کند. در ادامه اطلاعات کامل‌تری از این شایعه مشاهده می‌کنید.

مؤسسه مالی jefferies اخیراً اعلام کرده که اطلاعاتی در مورد آیفون 5 بدست آورده که برای طرفداران اپل جذاب خواهد بود. طبق اطلاعات این مؤسسه آیفون بعدی اپل قرار است مجهز به نمایشگر 4 اینچی با تراکم پیکسلی بیشتری نسبت به iPhone 4S باشد. این مؤسسه همچنین اعلام کرده، ضخامت آیفون 5 حدود 20% از ضخامت مدل فعلی کمتر خواهد بود.

مؤسسه jefferies همچنین اعلام کرده آیفون بعدی بین ماه های ژوئن و اکتبر سال جاری معرفی می‌شود. از دیگر شایعاتی که در مورد ظاهراً آیفون 5 شنیده می‌شود امکان کوچک شدن سایز پورت اتصال آیفون است.

علاوه بر این ها احتمالاً گوشی بعدی اپل از اتصال LTE پشتیبانی می‌کند.

امیدواریم هرچه زودی یکی از کارمندان اپل، نمونه اولیه گوشی خود را در یک مکان عمومی جا بگذارد تا بتوانیم کمی این کنجکاوی خود را تسلی بخشیم!

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده