رندرهای جدید فبلت پرچم‏دار گلکسی نوت 8 سامسونگ منتشر شد

رندرهای جدید فبلت پرچم‏دار گلکسی نوت 8 سامسونگ منتشر شد

به‌تازگی، رندرهای مربوط به تعدادی کیس‌ طراحی‌شده برای گلکسی نوت ۸، منتشر شده است که طراحی آن را به نمایش می‎گذارند.

در روز جمعه، رندرهایی از مجموعه کیس‌های طراحی‌شده برای گلکسی نوت ۸ منتشر شده است که جزئیاتی در رابطه با طراحی احتمالی پرچم‌‏دار جدید سامسونگ در اختیارمان قرار می‎دهند. اطلاعات به‌دست‌آمده با قضاوت این رندرها، با شایعات گذشته در مورد فبلت پرچم‌‏دار جدید سامسونگ هم‎خوانی دارد.

رندر کیس گلکسی نوت ۸

رندرهای به‌دست‌آمده، تأیید می‌کنند که گلکسی نوت ۸ از یک نمایشگر اینفینیتی دیسپلی (از کران گذر) مانند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس استفاده خواهد کرد؛ بااین‌حال، سامسونگ یک نمایشگر ۵.۸ اینچی یا ۶.۲ اینچی مانند گوشی‌های پرچم‏دارش در نیمه اول سال ۲۰۱۷ برای گلکسی نوت ۸ در نظر نگرفته است. بر اساس شایعات، فبلت پرچم‏دار جدید این سازنده کره‎ای با نمایشگر ۶.۳ اینچی راهی بازار خواهد شد تا گلکسی نوت ۸، به بزرگ‌ترین فبلت از سری «گلکسی نوت» مبدل شود.

رندر کیس گلکسی نوت ۸

نمایشگر ۶.۳ اینچی گلکسی نوت ۸ از نسبت تصویر ۱۸.۵ به ۹ برخوردار است و تقریباً تمامی پنل جلوی این مدل را به خود اختصاص می‎دهد. رندرهای به‌دست‌آمده، هم‏چنین بدنه پشتی این مدل را نشان میدهند: گلکسی نوت ۸ با دوربین دوگانه راهی بازار خواهد شد و سنسورهای دوربین با چینش افقی در کنار یکدیگر جای گرفته‎اند. فلاش LED و سنسور ضربان قلب، از دیگر قابلیت‌هایی هستند که با بررسی رندرهای به‌دست‌آمده، به آن‌ها پی خواهیم برد.

حسگر اثر انگشت نوت ۸، مانند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در بدنه پشتی قرار دارد و با وجود انتقادات واردشده نسبت به جای‌گیری نامناسب آن در بدنه پشتی، سامسونگ موقعیت سنسور اثر انگشت را تغییر نداده است. این حسگر در کنار دوربین اصلی دوگانه قرار دارد؛ بااین‌حال، سامسونگ حسگر اثر انگشت را به کنار فلاش LED منتقل کرده است تا به‌اشتباه، سنسورهای دوربین اصلی را فشار ندهید.

علاوه ‏‌بر این، شرکت سامسونگ طراحی منحنی شاسی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را در این مدل به کار نبرده است تا گلکسی نوت ۸ مانند نسل قبل خود، طراحی زاویه‌دارتری داشته باشد. در پنل جلوی گلکسی نوت ۸ خبری از دکمه فیزیکی هوم نیست و کلید بیکسبی در لبه سمت چپ گوشی قرار دارد. کاربرد این کلید فعلاً محدود است؛ زیرا دستیار صوتی بیکسبی تنها برای کاربران در ایالات متحده و کره جنوبی فعال شده است.

رندر کیس گلکسی نوت ۸

شرکت سامسونگ، به‌صورت رسمی تأیید کرده است که از گلکسی نوت ۸، یک شهریور رونمایی خواهد کرد. هم‏چنین گمانه‌‏زنی‎های موجود از عرضه این مدل در اواخر ماه سپتامبر (دهه سوم شهریور) خبر می‎دهد. انتظار میرود که شرکت سامسونگ پیش از عرضه گلکسی نوت ۸، آن را در نمایشگاه IFA به نمایش عموم بگذارد.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با گلکسی نوت ۸ به این صفحه مراجعه کنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده