اولین گوشی هوشمند کاملا منعطف سامسونگ سال آینده معرفی می‌شود

اولین گوشی هوشمند کاملا منعطف سامسونگ سال آینده معرفی می‌شود

شایعه شده سامسونگ در سال ۲۰۱۶ گوشی هوشمندی کاملا منعطف و قابل خم شدن معرفی خواهد کرد. با معرفی گلکسی نوت اج و گلکسی اس 6 اج به خوبی می‌دانیم که کمپانی کره‌ای به نمایشگر‌های خمیده علاقه زیادی دارد.

پیش از این در سال ۲۰۱۴ گزارش شد که سامسونگ اولین نمایشگر کاملا منعطف خود را در CES و در مکانی دور از چشم بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته بود. حتی IHS اخیرا خبر از معرفی تبلت‌هایی با نمایشگر کاملا منعطف از جانب سامسونگ و آن هم تا پایان سال ۲۰۱۵ داده بود.

ظاهرا سامسونگ با تلاش زیاد روی تکنولوژی نمایشگر‌های خمیده در حال کار است و اگر بتواند مقدمه‌ی ورود این تکنولوژی را فراهم کند، تا سال ۲۰۱۶ اولین محصولات کاملا منعطف و تاشو را خواهیم دید.

foldable-display

اما تازه‌ترین گزارش پیرامون بلند پروازی‌های سامسونگ در بحث نمایشگر از جانب Business Korea به گوش می‌خورد؛ در گزارش این رسانه آمده: «معتقدیم این صنعت {تولید نمایشگر‌های سامسونگ} از سال ۲۰۱۶ توان تجاری سازی شدن پیدا خواهد کرد.» این گفته می‌تواند به این معنی باشد که سامسونگ در انتظار تکمیل فرآیند تولید اینگونه نمایشگر‌ها و سپس عرضه آن‌ها به بازار است.

سامسونگ برای استفاده از نمایشگر‌های تاشو و کاملا خمیده در دستگاه‌های موبایل چالش‌های زیادی پیش رو دارد که باید یک به یک از پس آن‌ها برآید تا روند تجاری سازی و ساخت دستگاه‌های هوشمند جذاب بر پایه صفحه نمایش خمیده تکمیل شود. اگر این گزارش‌ها معتبر باشند، سامسونگ در پی سرمایه گذاری روی این تکنولوژی است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید