گلکسی اس 6 و این بار واضح‌ترین تصاویر فاش شده از آن [بروزرسانی: تصاویر گلکسی اس 6 اج اضافه شد]

گلکسی اس 6 و این بار واضح‌ترین تصاویر فاش شده از آن [بروزرسانی: تصاویر گلکسی اس 6 اج اضافه شد]

هفته‌ی آینده‌ گلکسی اس ۶ رسما رونمایی خواهد شد. طی چند روز اخیر شاهد فاش شدن اطلاعات مختلف از پرچمدار امسال سامسونگ بودیم و امروز نیز به لطف انجمن XDA، تصاویر جدید و واضحی از گلکسی اس 6 فاش شده است.

یکی از کاربرانِ انجمن تخصصی XDA تصاویری را منتشر کرده است که به گفته‌ی وی مربوط به نسخه‌ی AT&T از گلکسی اس 6 است. آنچه از تصاویر مشخص است، باریک بودن دستگاه است. به جز باریکی محسوس این گوشی، در قسمت جلوی آن، شاهد تغییرات چندانی نسبت به نسل قبل نیستیم.

galaxy-s6-03

مورد دیگری که به خوبی می‌توان متوجه‌ آن شد، لبه‌های فلزی است اما قسمت پشت دستگاه با نسخه‌ای که ما در زومیت شانس دیدن آن را داشتیم کمی متفاوت است و بدنه‌ی پشتی به نظر از جنس شیشه ساخته شده است. نسخه‌ی که ما شاهدش بودیم از بدنه‌ی تماما فلزی بهره می‌برد. حال باید چند روز منتظر بمانیم و ببینیم نسخه‌ی نهایی چه شکل خواهد بود. اگر بدنه‌ی دستگاه شیشه‌ای باشد احتمالا پوشش پشت آن شبیه به نکسوس ۴ یا اکسپریا زد ۳ خواهد بود.

galaxy-s6-02

نکته‌ای که در این تصاویر سوال‌برانگیز است نبود درگاه میکرو SD و غیرقابل تعویض بودن باتری است. به هر حال تا شروع کنفرانس سامسونگ زمان زیادی باقی نمانده است و هفته‌ی آینده مشخص خواهد شد که نسخه‌ی نهایی گلکسی اس ۶ شبیه به کدامیک از تصاویر فاش شده است.

galaxy-s6

به نظر ما این تصاویر مربوط به نمونه‌های اولیه‌ی گلکسی اس ۶ است و بعید به نظر می‌رسد نسخه‌ی نهایی این گوشی نیز شبیه به آنچه در تصویر مشاهده می‌کنید باشد. حتی تیزر تبلیغاتی سامسونگ نیز به طراحی نسبتا متفاوتی با این تصاویر اشاره دارد.

بروزرسانی: تصاویر گلکسی اس 6 اج و عکس‌های بیشتر از اس 6 اضافه شد

تعدادی تصویر جدید به این لیست اضافه شده که این بار گلکسی اس 6 اج نیز در آن‌ها قابل مشاهده هست. به نظر می‌رسد همانطور که توسط زومیت و بسیاری منابع دیگر نیز اعلام شده بود، گلکسی اس 6 اج از هر دو گوشه دارای نمایشگر منحنی است. گفته شده که بر روی هر دو دستگاه اندروید 5.0.2 آبنبات چوبی اجرا شده و در یکی از تصاویر نیز نمایی کلی از رابط کاربری تاچ‌ویز قابل مشاهده است. شخص منتشر کننده‌ی این تصاویر اذعان می‌کند که پرچمدار جدید سامسونگ بسیار باکیفیت بوده و حس فوق‌العاده‌ای به کاربر منتقل می‌کند. همچنین این مساله نیز تایید شده که در گلکسی اس 6 نیازی به کشیدن انگشت بر روی حسگر اثرانگشت نبوده و قرار دادن نوک انگشت بر روی آن برای اجرای عملکرد آن کفایت خواهد کرد.

Are-these-the-Galaxy-S6-and-S6-Edge6

Are-these-the-Galaxy-S6-and-S6-Edge7

Are-these-the-Galaxy-S6-and-S6-Edge3

Are-these-the-Galaxy-S6-and-S6-Edge5

Are-these-the-Galaxy-S6-and-S6-Edge4


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید