جابجایی دوربین سلفی آیفون 6 [بروز شد]

جابجایی دوربین سلفی آیفون 6 [بروز شد]

پس از انتشار خبری در مورد خم شدن آیفون‌های اپل در جیب برخی از کاربران، حال گزارش‌هایی در Reddit منتشر شده که حکایت از جابجایی دوربین سلفی آیفون ۶ در محل خود دارد.

انتشار موج جدیدی از تصاویر و شکایت‌ها در Reddit، حکایت از مشکل جدیدی برای آیفون ۶ اپل دارد. براساس تصاویر و گزارش‌های منتشر شده، دوربین سلفی آیفون ۶ در محل خود جابجا می‌شود و با جابجایی آن، هاله‌ای خاکستری رنگ در کنار دوربین پدیدار می‌شود.

مقاله مرتبط:

  • بررسی ویدیویی زومیت از آیفون 6 اپل

شماری از کاربران تصاویری را نیز همراه با گزارش‌های خود منتشر کرده‌اند تا این مشکل به روشنی مشخص شود. با توجه به موارد گزارش شده به نظر می‌رسد این مشکل فقط در آیفون ۶ مشاهده شده و کاربران آیفون ۶ پلاس با چنین مساله‌ای روبرو نیستند.

iPhoneInt

یکی از کاربران Reddit که خود را یکی از کارکنان اپل استور معرفی کرده، به مشکلات گزارش شده پاسخ داده است. براساس اطلاعات ارائه شده توسط این کاربر، اپل هنوز واکنشی به مساله‌ی پیش آمده نشان نداده، اما در صورت وجود چنین مشکلی، کل پنل صفحه‌نمایش که شامل دوربین سلفی است تعویض خواهد شد. همچنین وی احتمال تعویض کل گوشی را با یک نسخه‌ی جدیدتر مطرح کرده است.

بروزرسانی:

تعدادی از کاربران زومیت نیز این مشکل را گزارش کرده‌اند که صحت این خبر را تایید می‌کند. باید منتظر باشیم و ببینیم اپل در این باره چه تصمیمی خواهد گرفت.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده