وقتی آیفون به شیائومی می میکس تبدیل می‌شود

وقتی آیفون به شیائومی می میکس تبدیل می‌شود

به تازگی یکی از کاربران، در ابتکاری جالب، آیفون 6 اس پلاس خود را با الگو گرفتن از شیائومی می میکس، به یک آیفون با صفحه نمایش بدون حاشیه تبدیل کرده است.

ویدئو و تصاویر رندر مربوط به آیفون‌های بدون حاشیه و شفاف نزدیک به زمان معرفی آیفون جدید در اینترنت منتشر شد. در حالی که اطلاعات مربوط به آیفون بعدی در حال فاش شدن هستند، هیچ نشانه‌ای از صفحه‌نمایش بدون حاشیه در آن‌ها وجود ندارد؛ موضوعی که با توجه به وجود گوشی‌های اندرویدی بدون حاشیه نظیر شیائومی می میکس، چندان به مذاق طرفداران اپل خوش نیامده است. بر این اساس یکی از کاربران، آیفون 6 اس پلاس خود را به شکل و شمایل شیائومی می میکس درآورده است! 

یکی از کاربران Weibo با نام کاربری Ye Ji-MIX@ این ویدیو را در یوتیوب منتشر کرده است. اگرچه نتیجه نهایی چندان بی‌نقص نیست اما باید مهارت و نبوغ وی را ستود. 

بسیاری از قسمت‌های این دستگاه که بهتر است آن را آیفون 6 اس میکس بنامیم برای از بین بردن حاشیه‌ها از بدنه آن جدا شده است. البته حاشیه بالایی دستگاه به خاطر وجود دوربین پشتی آیفون 6 اس پلاس در گوشه بالای سمت چپ آن همچنان در همان حالت اصلی خود قرار دارد. برای دست یافتن به این ظاهر، کلید تاچ‌آی‌دی که در حاشیه پایینی دستگاه قرار دارد از میان برداشته شده است. جدای از این، به نظر می‌رسد سایر قسمت‌های گوشی بدون مشکل عمل می‌کنند.

آیا شما هم تمایل دارید این کار را با آیفون خود انجام دهید یا اینکه ترجیح می‌دهید تا زمانی که اپل تصمیم به ساخت آیفون بدون حاشیه بگیرد صبر کنید؟

منبع gizmochina
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده