آیفون 8 و آیفون 8 پلاس نسخه چین از دو سیم کارت پشتیبانی می کنند

آیفون 8 و آیفون 8 پلاس نسخه چین از دو سیم کارت پشتیبانی می کنند

به نظر می‌رسد آیفون ۸ اپل به ویژگی‌های جدیدی مجهز خواهد شد که از جمله‌ی آن می‌توان به پشتیبانی از دو سیم‌ کارت برای نسخه‌ی عرضه‌شده در بازار چین اشاره کرد.

به نظر می‌رسد اپل در نظر دارد ویژگی‌های جدیدی به آیفون ۸ اضافه کند که پیش از این در هیچ نسلی شاهد عرضه‌ی این ویژگی‌ها نبودیم. از جمله‌ی تغییرات احتمالی که گمانه‌های مختلفی در رابطه با آن‌ها مطرح می‌شود؛ باید به حذف کلید فیزیکی به‌صورت کامل، استفاده از نمایشگر OLED و همچنین پشتیبانی از دو سیم کارت برای اولین بار در این گوشی هوشمند اشاره کرد.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط منابع نزدیک به اپل، این کمپانی در نظر دارد نسخه‌ی دو سیم کارت آیفون ۸ را تنها در بازار چین عرضه کند. این موضوع از سوی اپل تائید نشده است، اما ساعاتی پیش شاهد انتشار اخباری در این خصوص در شبکه‌ی اجتماعی چینی ویبو بودیم. در ماه اکتبر شاهد انتشار خبری در مورد اپل بودیم که نشان می‌داد این کمپانی دو پتنت در رابطه با به‌کارگیری دو سیم‌ کارت در کشور چین به ثبت رسانده است.

یکی از پتنت‌های مورد نظر در رابطه با انتخاب سیم‌کارت فعال و دیگری مربوط به انرژی مصرفی توسط سیم‌ کارت‌ها است. تاریخ ثبت پتنت‌ها مربوط به پنجم فوریه و دوم مارس سال ۲۰۱۶ میلادی است.

باید دید در صورت تحقق این موضوع و پشتیبانی از دو سیم‌ کارت در آیفون اپل، این کمپانی چگونه ویژگی مورد نظر را در محصول خود پیاده خواهد کرد. آیا هر دو سیم‌ کارت از ارتباط با شبکه‌های 4G LTE پشتیبانی خواهند کرد؟ تفاوت قیمت نسخه‌ی دو سیم کارت و تک سیم کارت چه اندازه خواهد بود؟

نظر شما در این خصوص چیست؟

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع gizmochina
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده