سامسونگ عرضه زودهنگام گلکسی اس 8 را رد کرد

سامسونگ عرضه زودهنگام گلکسی اس 8 را رد کرد

سامسونگ در واکنش به شایعات در خصوص عرضه زودهنگام گلکسی اس ۸ به دلیل توقف تولید گلکسی نوت ۷، این موضوع را رد کرد.

مدت کوتاهی پس از آنکه سامسونگ تولید و عرضه‌ی گلکسی نوت ۷ را متوقف کرد، شایعاتی در خصوص عرضه‌ی زودهنگام گلکسی اس ۸ منتشر شد. شنیده‌ها حکایت از این داشت که سامسونگ برای بهبود وجهه‌ی برند خود در نظر دارد تا گلکسی اس ۸ را سریع‌تر از همیشه راهی بازار کند. حال آنکه سامسونگ در واکنش به این موضوع عرضه‌ی زودتر از موعد نسل بعدی پرچمدار سری گلکسی اس خود را تکذیب کرده است.

به نقل از رسانه‌های کره‌ای، یکی از مقامات بلند پایه در سامسونگ در واکنش به این شایعات اعلام کرده که سامسونگ برنامه‌ای برای عرضه‌ی زودهنگام گلکسی اس ۸ ندارد. این مقام همچنین به این نکته اشاره کرده که سامسونگ پیش از رونمایی از گلکسی نوت ۷، برنامه‌های متفاوتی را برای گلکسی اس ۸ در نظر گرفته بود، از این‌رو تغییر در زمان‌بندی رونمایی و عرضه‌ی گلکسی اس ۸ با توجه به برنامه‌ریزی پیشین غیرممکن است.

با توجه به سابقه‌ی سامسونگ در مورد رونمایی از پرچمداران سری گلکسی اس، انتظار می‌رود این گوشی هوشمند در آستانه‌ی کنگره‌ی موبایل بارسلون راهی بازار شود. آخرین شایعات منتشر شده نشان از این دارد که گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ اج در تاریخ ۲۶ فوریه (۸ اسفند) سال جاری میلادی و همزمان با آغاز به کار MWC 2016 رونمایی خواهد شد.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع sammobile

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید