سامسونگ به منظور جبران ضرر گلکسی نوت 7، تولید گلکسی اس 7 را افزایش می دهد

سامسونگ به منظور جبران ضرر گلکسی نوت 7، تولید گلکسی اس 7 را افزایش می دهد

به منظور جبران ضررهای ایجاد شده‌ی ناشی از مشکلات گلکسی نوت ۷، سامسونگ تصمیم گرفته تا تولید پرچمدار دیگر خود یعنی گلکسی اس ۷ را افزایش دهد.

سامسونگ امروز رسما اعلام کرد که تولید و فروش گلکسی نوت ۷ را متوقف کرده است. بر اساس تحلیل‌های انجام شده، انتظار می‌رود که ضرر ناشی از این مشکل این فبلت حدودا ۱۷ میلیارد دلار باشد. حال باید دید این غول کره‌ای چگونه قادر خواهد بود تا در سال جاری، این ضرر را جبران کند. گوشی‌های هوشمند گلکسی اس ۷ در اوایل سال جاری معرفی و عرضه‌ شده‌اند و نمی‌توان موفقیت این محصول را انکار کرد. در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۶، سامسونگ موفق شد رکورد فروش خود را با گلکسی اس ۷ شکسته و بسیاری از افراد انتظار داشتند که گلکسی نوت ۷ نیز همین موفقیت را در سه‌ماهه‌ی چهارم امسال تکرار کند. حال ظاهرا سامسونگ قصد دارد تا با تکیه بر دو گوشی‌هوشمند گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج خود، بخشی از ضررهای وارد شده را جبران کند.

بنا به اعلام گزارشی جدید، سامسونگ در حال افزایش میزان تولید گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج است تا بتواند در بازار محصولات رده‌بالای در فصل تعطیلات، حضور پر رنگی در بین رقبا داشته باشد. بنا به گزارش یاد شده، سامسونگ به تامین‌کنندگان خود اعلام کرده که میزان تولید خود را افزایش دهند. می‌توان انتظار داشت که این شرکت با بهره گرفتن از یک بازاریابی بسیار قدرتمند و شدید برای گلکسی اس ۷، تا جایی که امکان دارد بتواند ضررهای ناشی از مشکلات به وجود آمده برای جدیدترین فبلت خود یعنی نوت ۷ را جبران کند.

از آنجا که تا به این لحظه از سال جاری، گوشی‌هوشمند گلکسی S7 فروش خوبی را تجربه کرده، به نظر می‌رسد شرایط ایجاد بستر مناسب برای فروش بیشتر این محصول برای سامسونگ سخت باشد. یکی از دلایلی که این کار را برای شرکت یاد شده سخت‌ کرده، یافتن مشتریان جدید برای خرید گلکسی اس ۷ است و علاوه بر این بسیاری از دارندگان این محصول از هم اکنون منتظر عرضه‌ی گلکسی اس ۸ هستند که گفته شده در ماه فوریه سال میلادی آینده (اسفندماه) معرفی خواهد شد. همچنین باید این نکته را در نظر داشت که در شایعات مختلف به این موضوع اشاره شده که پرچمدار بعدی سامسونگ یک محصول کاملا انقلابی خواهد بود. به همین دلیل احتمالا بسیاری از مشتریان این غول کره‌ای ترجیح می‌دهند چند ماه بیشتر صبر کرده و پول خود را صرف خرید گوشی‌هوشمند گلکسی اس ۸ کنند.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا با افزایش تولید گلکسی اس ۷ و بازاریابی مجدد برای این محصول، سامسونگ موفق خواهد شد تمام یا بخشی از ضررهای وارد شده به این کمپانی را جبران کند؟

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده