تماشا کنید: تست سقوط آیفون 6 و آیفون 6 پلاس

تماشا کنید: تست سقوط آیفون 6 و آیفون 6 پلاس

پس از شایعات فراوان آیفون 6 و آیفون 6 پلاس معرفی شدند و از امروز نیز عرضه‌ی رسمی آنها آغاز شد. حالا اولین ویدیو از تست سقوط این دو مدل منتشر شده است. پیش از دیدن این ویدیو نظر شما در مورد مقاومت آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در برابر سقوط چیست؟ 

در ویدیوی زیر که اولین ویدیوی منتشر شده از تست سقوط این دو محصول جدید ساخت اپل است، هر کدام از این محصولات رو به پشت، رو به جلو و از کنار‌ه‌ها به زمین برخورد می‌کنند. آیفون 6 در برخورد با زمین از پشت و کناره‌ها مقاومت خوبی دارد ولی هنگامی که از سمت نمایشگر به زمین برخورد می‌کند، آسیب زیادی می‌بیند.

اما آیفون 6 پلاس یک مرحله زودتر از آیفون 6 یعنی در هنگام برخورد از کناره‌ها با زمین آسیب زیادی می‌بیند که شاید این امر به دلیل توزیع وزن بیشتر در کناره‌های آیفون 6 پلاس باشد. در ادامه با هم ویدیوی تست سقوط آیفون 6 و آیفون 6 پلاس را با هم می‌بینیم.

نتیجه اخلاقی که می‌توان از این تست گرفت این است که هیچوقت گوشی خود را به زمین نیاندازید! اما از آنجایی که گفتن این جمله بسیار ساده‌تر از عمل به آن است، بهترین کار استفاده از یک محافظ برای گوشی است. بسیاری از افراد علاقه‌ای به استفاده از کاورها و محافظ‌ها ندارند چرا که محافظ گوشی زیبایی آن را از بین می‌برد و گوشی را زمخت‌تر نشان می‌دهد اما همانطور که تست‌های دراپ و البته تجربه بعضی دوستان! نشان می‌دهند اگر گوشی خود را به سختی و با قیمت بالایی خریداری کرده‌اید توصیه ما این است که حتما از محافظ استفاده نمایید.

دانلود ویدیو

نظر شما در مورد تست سقوط این دو گوشی چیست؟

پی‌نوشت: به نظر خود بنده تست‌های دراپ این‌چنینی به هیچ عنوان برای مقایسه دو گوشی مختلف مناسب نیستند چرا که عوامل مختلفی از جمله خطای فردی که تست را انجام می‌دهد، شدت رها سازی گوشی، زاویه متفاوت افتادن گوشی‌ها و ... تاثیر زیادی در تغییر نتیجه تست‌های دراپ این چنینی دارند. ولی برای مشاهده مقاومت خود گوشی (بدون آنکه قصد مقایسه با گوشی دیگری داشته باشیم) تماشای این ویدیو خالی از لطف نیست.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید