گوشی SM-G-5510 سامسونگ مجددا در Zauba رویت شد

گوشی SM-G-5510 سامسونگ مجددا در Zauba رویت شد

اخیرا اطلاعاتی در مورد گوشی‌هوشمندی با شناسه‌ی مدل SM-G-5510 که ساخت شرکت سامسونگ است، در وب‌سایت Zauba هند رویت شده که احتمالا این محصول از جمله گوشی‌های سری گلکسی On این غول کره‌ای محسوب می‌شود. در ادامه‌ با زومیت همراه باشید.

به تازگی اطلاعاتی در مورد گوشی‌هوشمند جدیدی از کمپانی سامسونگ با شناسه‌ی مدل SM-G5510 منتشر شده که این اطلاعات از طریق FCC بدست آمده است. پیش از این نیز گوشی مورد اشاره در بنچ‌مارک گیک‌بنچ رویت شده بود و بر اساس مشخصات اعلام شده توسط این بنچمارک، دریافتیم که با یک گوشی‌هوشمند رده پایین مواجه هستیم.

دو گوشی SM-G5510 و SM-G5520، که هر دو موفق به دریافت گواهی وای‌فای نیز شده‌اند، از جمله محصولات سری گلکسی On سامسونگ محسوب می‌شوند. سری گلکسی On شامل محصولات معرفی نشده‌ای از جمله نسل دوم گلکسی On5 با شناسه‌ی مدل SM-G5550 و نسل دوم گلکسی On7 با شناسه‌ی مدل SM-G5570 نیز می‌شود که هر دو مدل یاد شده، دستگاه‌هایی پایین رده محسوب می‌شوند. علاوه بر این، Galaxy On5 در FCC هم دیده شده است.

اما به تازگی، مدل دیگری از گوشی‌های هوشمند سری گلکسی On سامسونگ با شناسه‌ی مدل SM-G5510 در وب‌سایت واردات-صادرات هند موسوم به Zauba رویت شده است. بر اساس اطلاعاتی که از این محصول به چشم می‌خورد، نمایشگر آن ۵ اینچی (بر اساس اطلاعات بنچمارک گیک‌بنچ، نمایشگر این گوشی ۴.۸ اینچی اعلام شده بود) است. در روز ۳۱ آگوست نیز دو دستگاه از این گوشی‌هوشمند برای انجام تست به کشور هند وارد شده و در روز ۳ سپتامبر هم یک گوشی‌ دیگر از این مدل، به منظور ارزیابی به کشور هند ارسال شده است.

Samsung's SM-G5510

به محض انتشار اطلاعات بیشتر در مورد گوشی‌هوشمند SM-G5510 سامسونگ، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده