تصاویر آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل همراه با قاب محافظ و ضربه‌ گیر فاش شد

تصاویر آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل همراه با قاب محافظ و ضربه‌ گیر فاش شد

دیروز تصاویری از قاب محافظ و ضربه‌گیری (bumper) که برای آیفون 7 و آیفون 7 پلاس طراحی شده، برای وب‌سایت phonearena ارسال شده است. هم‌اکنون این تصاویر در فضای مجازی منتشر شده است. با زومیت همراه باشید.

وب‌سایت phonearena دیروز تصاویری از قاب محافظ (case) و ضربه‌گیری (bumper) را که برای آیفون 7 و آیفون 7 پلاس طراحی شده، دریافت کرده و آن‌ها را منتشر کرده است. این تصاویر بازهم لنزهای دوربین بزرگ‌تر آیفون ۷ و دوربین دوگانه‌ی آیفون ۷ پلاس را تایید می‌کند. مطابق با تصویر فهرست کالای مربوط به لوازم جانبی، فقط ۲ مدل آیفون در رویداد رونمایی رسمی اپل از آیفون‌های سال 2016 وجود خواهد داشت که نام هیچ کدام از آن‌ها آیفون ۷ پرو نخواهد بود.

فهرست کالا نشان می‌دهد که این قاب‌ها و ضربه‌گیرها در تاریخ ۲۵ شهریور تحویل داده خواهند شد. با توجه به نزدیکی این تاریخ به روز عرضه‌ی آیفون، به نظر می‌رسد که کاملا متناسب با آخرین جدول زمانی شایعه شده مبنی‌بر این که شرکت اپل در تاریخ ۱۷ شهریور از مدل‌های جدید آیفون رونمایی کرده، پیش سفارش آن از دو روز بعد آغاز شده و به دنبال آن، در تاریخ دوم مهر ماه گوشی‌های هوشمند جدید اپل عرضه خواهد شد، است. در ادامه می‌توانید همه‌ی تصاویر مربوط به قاب محافظ و ضربه‌گیر آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را مشاهده کنید.

آیا طراحی قاب محافظ و ضربه‌گیرهای منتسب به آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را می‌پسندید؟ لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه وب‌سایت به اشتراک بگذارید.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده