تصاویر اختصاصی زومیت با دوربین گلکسی نوت 7

تصاویر اختصاصی زومیت با دوربین گلکسی نوت 7

گلکسی نوت ۷ بالاخره دیروز پس از شایعات فراوان معرفی شد. در برخی بخش‌های این گوشی شاهد تغییرات بیشتر و در برخی دیگر تغییرات کمتری را شاهد بودیم. یکی از بخش‌هایی که نسبت به گلکسی اس ۷ اج هیچ تغییری نکرده، دوربین این گوشی است اما با این وجود شاید تصاویر ثبت شده توسط دوربین آن بتوانند دید بهتری نسبت به کیفیت حسگر مورد استفاده به شما بدهند. در ادامه تصاویر اختصاصی زومیت که توسط دوربین گلکسی نوت ۷ ثبت شده را مشاهده خواهیم کرد.

دوربین گلکسی نوت ۷ که روز سه‌شنبه ۱۲ مرداد ماه ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران معرفی شد، بخشی است که نسبت به گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج تغییری نکرده است. البته این موضوع شاید چندان هم بد نباشد چرا که گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج یکی از بهترین دوربین‌ها را در بین گوشی‌های هوشمند داشتند.

برای آنکه دید بهتری نسبت به دوربین گلکسی نوت ۷ داشته باشید نمونه تصاویری با این گوشی ثبت کردیم تا بتوانید قضاوت بهتری در مورد کیفیت آن‌ها داشته باشید.

نمونه عکس گلکسی نوت 7

مانند گذشته همانطور که می‌بینید، نویز تصاویر در محیط‌‌های کم نور ونسبتا تاریک کم است. در محیط‌ها با نور مناسب نیز مانند گذشته گوشی‌های سامسونگ پردازش زیاد نرم‌افزاری و شارپ کردن شدید را شاهد هستیم اما با این حال جزئیات بسیار خوب و عالی هستند.

نمونه عکس گلکسی نوت 7

همچنین رنج داینامیک و اکسپوژر دوربین نیز بسیار عالی است و ابری بودن آسمان باعث نشده تا بخشی از عکس بسیار روشن شده و جزئیات از بین برود. مانند گذشته همچنین شاهد اشباع بودن رنگ‌ها هستیم که به نوعی به چشم‌نواز بودن تصاویر کمک کرده است، هر چند اگر این رنگ‌ها کمی از واقعیت به دور باشند.

نمونه عکس گلکسی نوت 7

به طور کلی دوربین گلکسی نوت ۷ آن طور که انتظار نیز داشتیم همچنان یکی از بهترین‌ها است و برای کاربران عادی که به دنبال ثبت تصاویر در حالت خودکار و در کمترین زمان ممکن هستند می‌تواند یک گزینه‌ی ایده‌آل باشد.

گالری تصاویر ثبت شده با گلکسی نوت ۷:

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده