تصاویر پس‌ زمینه گلکسی نوت ۷ منتشر شد

تصاویر پس‌ زمینه گلکسی نوت ۷ منتشر شد

در حالی که تا معرفی گلکسی نوت ۷ سامسونگ کمتر از ۱۰ روز باقی مانده، اطلاعاتی نیست که از این گوشی فاش نشده باشد. امروز در حالی که تقریبا همه چیز را درباره‌ی طراحی و مشخصات فنی فبلت جدید سامسونگ می‌دانیم، تصاویر پس‌زمینه‌ی گلکسی نوت ۷ فاش شده است.

گلکسی نوت ۷ روز ۱۲ مرداد در مراسم رسمی سامسونگ رونمایی خواهد شد و بسیاری از کاربران و کارشناسان منتظر هستند تا ببینند ارمغان این غول کره‌ای برای ما چیست. در حالی که تمامی اطلاعات فنی این گوشی قدرتمند تا کنون فاش شده، امروز نیز تصاویر پس‌زمینه‌ی گلکسی نوت ۷ نیز منتشر شده است.

در گروه اول این تصاویر می‌توان اشکال و عکس‌های سایه‌ای شکل را به صورت هندسی مشاهده کرد که در طراحی آنها از مدل‌های جدید سامسونگ الهام گرفته شده است.

اما در گروه دوم می‌توان گروهی از خطوط مرتبط با قلم S Pen را مشاهده کرد که گفته می‌شود رنگ آنها با رنگ‌بندی بدنه‌ی گلکسی نوت ۷ متناظر است. در این قسمت می‌توان رنگ‌های تیتانیومی، آبی مرجانی، طلایی و سیاه را مشاهده کرد که البته با توجه به سابقه‌ی سامسونگ در ارائه‌ی رنگ‌های دیگر و براساس تصاویر فوق، امکان اضافه شدن رنگ بنفش نیز وجود دارد.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده