تصاویری از نمونه اولیه گلکسی نوت 7 با صفحه نمایش تخت منتشر شد

تصاویری از نمونه اولیه گلکسی نوت 7 با صفحه نمایش تخت منتشر شد

سامسونگ، گلکسی نوت ۷ را به زودی و در تاریخ ۱۲ مرداد معرفی خواهد کرد. خبرهای تایید شده حاکی از آن است که این گوشی با صفحه‌نمایش خمیده تولید خواهد شد. اخیرا تصاویری از یک نمونه‌ی اولیه از این گوشی منتشر شده که نمونه‌ای با صفحه‌نمایش تخت را نشان می‌دهد و البته، خبرها نشان می‌دهداین طرح رد شده و به مرحله‌ی تولید نمی‌رسد. در ادامه با زومیت همراه باشید.

خبرهایی که تا کنون درباره‌ی گلکسی نوت ۷ منتشر شده‌اند، دوم آگوست (۱۲ مرداد) را زمان معرفی رسمی این فبلت می‌دانند و به علاوه، استفاده از صفحه‌نمایش خمیده در این محصول را تایید می‌کنند. البته هنوز امکان این که سامسونگ این فبلت را در دو نسخه عرضه کند وجود دارد اما این احتمال به سرعت در حال کمرنگ شدن هستند.

به هر حال انتشار اخبار و شایعات همچنان ادامه دارد و اخیرا تصاویری از یک نمونه‌ی اولیه از این فبلت با صفحه‌نمایش تخت منتشر شده است. خبرهایی که پیرامون این تصاویر منتشر شده‌اند، حاکی از رد شدن این نمونه‌ی اولیه و لغو شدن ادامه‌ی طراحی و تولید آن هستند. به هر حال سامسونگ و قشر زیادی از کاربران، صفحه‌نمایش خمیده را برای این فبلت می‌پسندند و احتمال تولید گلکسی نوت ۷ با صفحه‌نمایش تخت بسیار کمرنگ شده است.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده