کاور LED View گلکسی نوت ۷ فاش شد

کاور LED View گلکسی نوت ۷ فاش شد

حدود دو هفته تا رونمایی از گلکسی نوت ۷ سامسونگ باقی مانده است و بازار شایعات درباره‌ی این گوشی داغ است. به تازگی مشخصات کاور LED View این گوشی هوشمند از سوی FCC فاش شده است. با زومیت همراه باشید.

اگر جزو افرادی هستید که تصمیم دارید به محض عرضه شدن گلکسی نوت ۷ سامسونگ، آن را بخرید، شاید بخواهید با استفاده از یک کاور از گوشی گران‌بهای خود محافظت کنید. از اسناد FCC این گونه برداشت می‌شود که احتمالا یکی از گزینه‌های پیش روی خریداران لوازم جانبی نوت ۷، یک کاور LED View خواهد بود. این نوع کاور که پیش‌تر برای گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج نیز عرضه شده بود، می‌تواند درصورت بسته بودن کاور نیز برخی از اطلاعات مورد نیاز کاربر را با استفاده از رشته لامپ‌های کوچک LED موجود روی خود نمایش دهد.

Galaxy Note 7 LED View Cover

Galaxy Note 7 LED View Cover

کاور‌های LED View گوشی‌های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج، هر کدام ۶۹.۹۹ دلار قیمت داشتند. حال با توجه به اندازه‌ی بزرگتر صفحه‌نمایش و بدنه‌ی گلکسی نوت ۷، احتمال قیمت بالاتر از این میزان برای کاور LED View آن وجود دارد. گفته می‌شود قیمت این کاور بین ۷۹.۹۹ تا ۸۹.۹۹ دلار باشد.

مطابق اطلاعات موجود در اسناد FCC، رشته‌های LED موجود روی کاور گلکسی نوت ۷، ابعادی برابر با ۱۷×۹ دارند. شماره‌ی مدل آن نیز EF-NN930 خواهد بود. اطلاعات دقیق‌تر در مورد مشخصات و زمان عرضه‌ی این کاور نیز در تاریخ دوم آگوست و همزمان با معرفی گلکسی نوت ۷ ارائه خواهد شد.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده