نام فبلت بعدی سامسونگ گلکسی نوت 7 خواهد بود

نام فبلت بعدی سامسونگ گلکسی نوت 7 خواهد بود

شایعات زیادی در مورد نسل بعدی گلکسی نوت سامسونگ به گوشی می‌رسد، از وجود تنها یک نسخه با دو لبه‌ی خمیده تا امکان تغییر در نامگذاری آن که هیچ کدام به صورت رسمی تایید نشده‌اند اما به نظر می‌رسد ایوان بلس، فاش کننده‌ی نام آشنا اطلاعاتی از منابع خود دریافت کرده که نام گلکسی نوت 7 را برای این فبلت تایید می‌کنند.

در روزهای گذشته شایعات زیادی از امکان تغییر نام فبلت جدید سامسونگ به گلکسی نوت ۷ منتشر شده بود. حالا فاش کننده‌ی نام آشنا، ایوان بلس در حساب کاربری توییتر خود با انتشار تصویری بیان داشته که نام گلکسی نوت ۷ برای گوشی جدید سامسونگ نهایی شده است.

گلکسی نوت 7

لوگوی بالا ممکن است اشتباه باشد اما ایوان بلس در گذشته نیز نشان داده است که اطلاعات او در اکثر مواقع صحت داشته‌اند، به این دلیل می‌توان با فاش شدن تصویر بالا توسط وی به نهایی شدن نام گلکسی نوت ۷ تا حدود زیادی اطمینان پیدا کرد.

گلکسی نوت ۷ روز ۱۲ مرداد ماه امسال معرفی خواهد شد و انتظار می‌رود این گوشی دارای صفحه نمایش ۵.۸ اینچی با رزولوشن QHD، پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۳، پورت یو‌اس‌بی نوع سی و طراحی مشابه نسل قبل خود باشد. البته انتظار می‌رود این گوشی نیز مانند گلکسی اس ۷ امکان افزایش حافظه‌ی داخلی را داشته و ضد آب و گرد و غبار نیز باشد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده