در آیفون 7 احتمالا رنگ آبی تیره جایگزین خاکستری می شود

در آیفون 7 احتمالا رنگ آبی تیره جایگزین خاکستری می شود

بر اساس اعلام یک منبع چینی، ظاهرا اپل قصد دارد در آیفون‌های بعدی خود به جای رنگ خاکستری از رنگ آبی تیره استفاده کند. در ادامه مطلب با زومیت همراه شوید.

یکی از گزینه‌های تقریبا عجیبی که اپل در هنگام انتخاب آیفون به مشتریان خون ارائه می‌کند، در بخش امکان انتخاب رنگ است، زیرا به دلایلی، اپل دو گزینه در اختیار خریداران قرار داده که یکی نقره‌ای و دیگری خاکستری بوده است و این دو رنگ اساسا تفاوت خیلی زیادی با یکدیگر ندارند. این دو رنگ را می‌توان سایه‌هایی از جنس رنگ خاکستری دانست که یکی از آن‌ها کمی تیره است. اما این موضوع ظاهرا قرار است تغییر کند.

بر اساس گزارشی که از جانب تیمی بنام Mac Treasure (این نام بر اساس ترجمه گوگل از زبان kanji بیان شده) اعلام شده، یک منبع قابل اعتماد در چین بیان داشته که احتمال زیادی وجود دارد که اپل رنگ خاکستری را در آیفون‌های بعدی خود بکار نگیرد. بر اساس این شایعه، کوپرتینویی‌ها ظاهرا قصد دارند رنگ جدید آبی تیره را به جای رنگ حذف شده در آیفون‌های امسال مورد استفاده قرار دهد. سایر رنگ‌های در نظر گرفته شده برای آیفون ۷ نیز طلایی، رزگلد و نقره‌ای هستند.

همانطور که اشاره شد، این شایعه منطقی به نظر می‌رسد چراکه رنگ نقره‌ای و خاکستری بسیار به یکدیگر شباهت دارند. آبی تیره نیز به نظر یک گزینه خوب است و البته رنگ مشکی مات نیز می‌تواند یک انتخاب بسیار خوب برای بسیاری از افراد باشد. هرچند، با توجه به اینکه اپل از زمان معرفی آیفون ۴ اس که در رنگ مشکی براق نیز تولید شده بود، آیفون‌های بعدی خود را با رنگ مشکی مات تولید نکرده است، به نظر می‌رسد این اتفاق رخ نخواهد داد.

شما در این مورد چه فکر می‌کنید؟ آیا آبی تیره رنگ بهتری نسبت به خاکستری است؟ شما چه رنگ‌های دیگری را برای آیفون می‌پسندید؟

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده