گلکسی نوت 6 به صفحه نمایش خمیده مجهز خواهد شد

گلکسی نوت 6 به صفحه نمایش خمیده مجهز خواهد شد

گلکسی نوت ۶ یا نوت ۷ نام محصول بعدی سامسونگ در خانواده‌ی فبلت‌های نوت است. تا‌کنون خبرهای مختلفی به همراه شایعات و تصاویر زیادی از این گوشی منتشر شده‌اند. یک منبع معتبر به تازگی تصاویری رندر شده از مدل سه‌بعدی این گوشی منتشر کرده که نشان‌دهنده‌ی لبه‌های خمیده در دو طرف این فبلت است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

سامسونگ تا چند ماه دیگر از جدیدترین محصول خود در خانواده‌ی نوت رونمایی می‌کند. تا کنون اطلاعات و شایعات زیادی در مورد این فبلت جدید که گلکسی نوت ۶ یا نوت ۷ نام خواهد داشت، منتشر شده است. یکی از تصاویری که به تازگی از این گوشی منتشر شده، نشان‌دهنده‌ی لبه‌های خمیده در دو طرف آن است.

اکانتی با نام @ShaiMizrachi به تازگی تصاویری از رندر سه‌بعدی گلکسی نوت ۶ منتشر کرده است. این حساب کاربری سابقه‌ی خوبی در انتشار اطلاعات قبل از معرفی رسمی محصولات دارد. اطلاعات این حساب در مورد گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۷ تا کنون صحیح بوده‌اند و می‌توان امیدوار بود که تصاویری که اخیرا منتشر شده نیز، تصاویری معتبر از فبلت جدید سامسونگ باشند.

طبق اطلاعات منتشر شده در تصاویر رندر سه‌بعدی، گلکسی نوت ۶ ضخامتی برابر با ۷.۸ میلی‌متر خواهد داشت. این در حالی است که نسل قبلی یعنی نوت ۵، ضخامت ۷.۶ میلی‌متری داشت. البته این افزایش ضخامت در صورت استفاده از لبه‌های خمیده و باتری بزرگ‌تر، منطقی است. دیگر ابعادی که در این رندر قابل مشاهده است، طول و عرض این گوشی است که به ترتیب ۱۵۳ و ۷۴.۵ میلی‌متر هستند. این ابعاد نشان می‌دهد که گلکسی نوت ۶ از نسل قبلی خود با ابعاد ۱۵۳.۲ در ۷۶.۱ میلی‌متر کمی کوچک‌تر خواهد بود.

در مورد زمان عرضه نیز، آخرین شایعات منتشر شده تاریخ عرضه‌ی Galaxy Note 6 را دوم ماه آگوست عنوان کرده‌اند.

galaxy note 6

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده