گلکسی نوت 6 مجهز به پورت USB نوع C می شود

گلکسی نوت 6 مجهز به پورت USB نوع C می شود

تا چند وقت دیگر گلکسی نوت 6، جدیدترین گوشی هوشمند از سری نوت سامسونگ معرفی خواهد شد. امروز اخباری درباره مشخصات فنی و جزییات دیگری درباره این دستگاه منتشر شده است. با زومیت همراه بمانید.

تاکنون مطمئن شده‌ایم که گلکسی نوت 6 قرار است با قابلیت ضد آب و گرد و غبار معرفی شود و حتی ممکن است به اسکنر iris نیز مجهز شود.

حالا شایعات جدید مدعی‌اند که گلکسی نوت 6 احتمالا به درگاه USB نوع C نیز مجهز خواهد بود. البته تا به الان دقیقا مشخص نیست این ورودی قرار است USB 3.1 یا همان USB 3 باشد. اما همانطور که اطلاع دارید USB 3.1 می‌تواند تا ۲ برابر سریع‌تر دستگاه را شارژ کند و حتی از سیگنال‌های HDMI یا Display Port نیز پشتیبانی کند.

اگر فرض را به USB 3.1 بگیریم، سوال دیگری که در ذهنمان نقش می‌بندند، پشتیبانی کردن این دستگاه از هدست جدید Gear VR است؟ نسخه حال حاضر Gear VR از میکرو USB پشتیبانی می‌کند و حالا می‌توان انتظار داشت که نسل دوم از این هدست با پشتیبانی از USB نوع C عرضه شود.

با وجود این گمانه‌زنی‌ها البته هنوز هیچ چیزی به مرحله قطعیت نرسیده و مشخص نیست سامسونگ برای نیمه دوم سال ۲۰۱۶ چطور محصولی را معرفی خواهد کرد.

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده