تلفن هوشمند تاشو سامسونگ در پتنت های جدید شرکت رویت شد

تلفن هوشمند تاشو سامسونگ در پتنت های جدید شرکت رویت شد

تلفن تاشوی هوشمند یکی از پروژه‌های شرکت سامسونگ است که از سال‌های گذشته این کمپانی بزرگ تولیدکننده‌ی تلفن هوشمند، مشغول انجام تحقیق بر روی آن است. به تازگی پتنت‌هایی متعلق به سامسونگ منتشر شده که نشان‌دهنده‌ی پیشرفت این شرکت در زمینه‌ی تحقیقات برای ساخت تلفن هوشمند تاشو است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

سامسونگ مدتی است در حال تحقیق برای ساخت تلفن هوشمند تاشو با استفاده از پنل‌های تا شونده‌ی OLED است. هر از چندگاهی اطلاعاتی در مورد روند پیشرفت این پروژه منتشر می‌شود. به تازگی پتنت‌هایی متعلق به سامسونگ منتشر شده که نشان می‌دهد پروژه‌ی ساخت تلفن هوشمند تاشو که قبلا Project Valley نام داشت، وارد مرحله‌ای جدی‌تر شده است.

همان‌طور که در تصاویر منتشر شده مشخص است، طراحی تلفن هوشمند تاشو به مراحل نهایی خود نزدیک می‌شود و سامسونگ در این طرح نه تنها از یک پنل نمایش تاشو استفاده کرده است، بلکه برای مکانیزم تا کردن گوشی نیز مکانیزمی کاملا مکانیکی با استفاده از چرخ‌دنده به کار گرفته که به کاربر اجازه می‌دهد تلفن هوشمند تا را تا نیمه نیز تا کند. بعلاوه جزئیات کاملی از یک تلفن هوشمند مانند دکمه‌های پاور و تنظیم صدا نیز در پتنت مشاهده می‌شوند. به منظور محکم بسته شدن گوشی نیز دو قطعه‌ی مغناطیسی در گوشی استفاده شده‌اند. البته در تصاویر منتشر شده اطلاعاتی در مورد دکمه‌ی هوم مشاهده نمی‌شود و مشخص نیست سامسونگ برای این منظور چه طرحی دارد.

در مورد زمان تولید و عرضه‌ی این گوشی هیچ خبری منتشر نشده، اما انتظار می‌رود اواخر سال جاری میلادی تلفن هوشمند تاشوی سامسونگ به بازار عرضه شود. با این که هنوز مشخص نیست سامسونگ چه تعداد از مشخصات تایید شده در پتنت را در تولید گوشی به کار می‌برد، ولی این تصاویر نشان می‌دهد که عزم این شرکت برای ساخت یک محصول انقلابی با طراحی خاص، جدی است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده