راهکاری برای استفاده همزمان از سیمکارت دوم و کارت حافظه در تلفن گلکسی اس 7

راهکاری برای استفاده همزمان از سیمکارت دوم و کارت حافظه در تلفن گلکسی اس 7

همانطور که می‌دانید در نسخه‌ی دو سیمکارت تلفن‌های گلکسی اس 7 و اس 7 اج، درگاه جداگانه‌ای برای کارت حافظه و سیمکارت دوم در نظر گرفته نشده است، اما بنظر می‌رسد که یکی از کاربران این گوشی‌ها با استفاده از ترفندی موفق به جا دادن هر دوی آن‌ها در درگاه واحد، شده است. با زومیت همراه باشید.

شرکت سامسونگ پس از اطلاع از نارضایتی کاربران از نبود قابلیت ارتقاء حافظه در تلفن گلکسی اس ۶، بار دیگر قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه را به پرچمدار جدید خود، گلکسی اس ۷، اضافه کرد، اما با این حال این قابلیت برای کاربران نسخه‌ی دو سیمکارت تلفن‌های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج کارایی چندانی ندارد، چرا که سامسونگ درگاه واحدی را برای سیمکارت دوم و کارت حافظه در نظر گرفته است، به این مفهوم که این اسلات را تنها می‌توان برای سیمکارت دوم یا کارت حافظه بکار برد و بنابراین امکان استفاده‌ی همزمان از آن‌ها وجود ندارد.

اما بنظر می‌رسد که یکی از کاربران تلفن گلکسی اس ۷ اج موفق به یافتن راهکاری برای جا دادن سیمکارت دوم و کارت حافظه‌ در اسلات دوم این گوشی شده است. وی با استفاده از سه ابزار ساده‌ی قیچی، فندک و چسب نواری دو طرفه و طبیعتا پذیرفتن ریسک انجام این کار، موفق به چسباندن سیمکارت بر روی کارت حافظه شده است؛ می‌توانید جزئیات مربوط به روند انجام کار را در این وب‌سایت مشاهده کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده