تصاویر منتسب به گلکسی‌نوت 4 فاش شدند [بروزرسانی: تقلبی]

تصاویر منتسب به گلکسی‌نوت 4 فاش شدند [بروزرسانی: تقلبی]

با نزدیک شدن به زمان برگزاری IFA 2014 که بنابر شنیده‌ها سامسونگ در آن، از گلکسی‌نوت 4 پرده بر خواهد برداشت، اخبار منتشر شده حول نسل جدید فبلت سامسونگ افزایش یافته است. بطوریکه پس از انتشار نتایج بنچمارک و نام مدل‌ها حال نوبت به انتشار تصاویر مربوط به این محصول رسیده است.

انتظار می‌رود سامسونگ در نسل آتی فبلت خود از طراحی جدیدی پیروی کرده و خط مشی طراحی خود را تغییر دهد. پیش از این نیز اخباری در مورد احتمال عرضه‌ی این فبلت در دو نسخه با صفحه‌ی نمایش خمیده در تعداد محدود و همچنین نسخه‌ای اصلی با صفحه‌ی نمایش تخت منتشر شده بود.

قرار است گلکسی نوت ۴ در دو نسخه مختلف و با دو پردازنده Exynos 5 و Snapdragon عرضه شود. همانطور که نتایج بنچمارک گلکسی نوت 4 نیز مشخص کرد، این تلفن‌هوشمند همچون گلکسی اس ۵ از سنسور اثر انگشت پشتیبانی می‌کند.

Note4Int

گمانه‌زنی‌های بسیاری در مورد گلکسی‌نوت 4 عنوان شده است. برای مثال می توان به احتمال استفاده از پردازنده‌ی 64 بیتی Exynos 5 سامسونگ در این محصول اشاره کرد که بنابر شنیده‌ها، سامسونگ در حال بررسی آن، برای استفاده در نوت ۴ است.

بروزرسانی: آنطور که مشخص شد این تصاویر ارتباطی با نوت ۴ ندارد و در حقیقت متعلق به گوشی UleFone U7 است. همچنان زمان زیادی تا معرفی رسمی گلکسی نوت ۴ باقی مانده بنابراین طی این مدت در صورت دریافت هرگونه خبر یا اطلاعات فاش شده، شما خوانندگان عزیز زومیت را مطلع خواهیم ساخت.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید