نصب لانچر Google Now بر روی دستگاه‌های اندرویدی

نصب لانچر Google Now بر روی دستگاه‌های اندرویدی

به یاد دارید که در نکسوس 5 بصورت پیش‌فرض لانچر دستگاه بر روی سرویس Google Now قرار داشت. از همان زمان احتمال می‌رفت که اپلیکیشن این لانچر برای سایر دستگاه‌های اندرویدی نیز ارائه شود ولی تا کنون خبری از این برنامه نبوده است؛ با این حال چنین چیزی به معنی عدم امکان بهره بردن از این لانچر بر روی دستگاه‌های دیگر نیست.

 اولین چیزی که برای رسیدن به این لانچر نیاز دارید، این است که آخرین نسخه‌ی آپدیت شده اپلیکیشن Google Search را از طریق گوگل پلی و یا مرکز نرم‌افزاری دلخواه خود دانلود و نصب کنید. هنگامی که این آپدیت انجام شد، به تنظیمات دستگاه خود رفته و امکان نصب برنامه‌ها از منابع دیگر غیر از گوگل پلی را فعال کنید. حال لازم است که فایل APK برنامه GoogleHome نکسوس 5 را از این لینک دانلود نموده و آن را نصب کنید. با نصب آخرین نسخه‌ی Google Search و نیز نصب GoogleHome شما می‌توانید با فشردن کلید خانه دستگاه، لانچر Google Now را برگزینید.

gl-1

با وجود این مساله که این لانچر تنها برای نکسوس 5 طراحی شده است، کسانی که آن را بر روی گلکسی اس 4 و اچ‌تی‌سی وان نصب نموده‌اند گزارش داده‌اند که برنامه به خوبی و بطور کامل بر روی دستگاه‌های آنان عمل می‌کند. در صورتی که شما نیز این لانچر را بر روی گوشی خود نصب کردید و نتیجه‌ی مثبت یا منفی گرفتید، لطفا آن را در بخش نظرات با سایر دوستان به اشتراک گذاشته تا عملکرد این برنامه بر روی سایر دستگاه‌ها نیز روشن گردد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده