تماس تلفنی را با حرکت دست برروی صفحه موبایل اندرویدی خود برقرار کنید

تماس تلفنی را با حرکت دست برروی صفحه موبایل اندرویدی خود برقرار کنید

در تلفن گلکسی اس 4 سامسونگ قابلیتی به نام Air Gesture وجود دارد که به کمک آن و از طریق حرکت دست با فاصله نسبت به صفحه نمایش، مثلا می‌توان تماس تلفنی را پاسخ داد. حال توسعه دهندگان گروه XDA Developers این قابلیت را از طریق یک اپلیکیشن کوچک به تمام ابزارهای اندرویدی اضافه کرده‌اند.

یکی از قابلیت‌های Air Gesture امکان پاسخ دادن به تماس با حرکت دست برروی صفحه است، یعنی به جای لمس صفحه نمایش، تنها کافی است دست خود را برروی سنسور بالای صفحه نمایش حرکت دهید. اگر تمایل دارید این قابلیت را در تلفن خود تجربه کنید، تنها کافی است، اپلیکیشن Air Call-Accept را از گوگل پلی دانلود و برروی تلفن خود نصب کنید.

پس از نصب نسخه مجانی این برنامه می‌توانید در زمانی که تماس جدید با شما گرفته می‌شود به جای لمس صفحه، دست خود را با فاصله نسبت به سنسور بالای صفحه نمایش برقرار کنید.

در نسخه غیرمجانی این برنامه شما حتی قادر به رد کردن تماس، منتقل کردن صدا به اسپیکر و حتی رد کردن و ارسال پیامک به مخاطب خواهید بود.

این نرم افزار ممکن است با باگ‌های نرم افزاری همراه باشد، اما توسعه دهندگان گروه XDA Developers آماده رفع هر نوع مشکلی هستند و تنها کافی است مورد را گزارش کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده