اپلیکیشن‌هایی برای همه: ویرایشگر تصاویر

اپلیکیشن‌هایی برای همه: ویرایشگر تصاویر

به کمک اپلیکیشن‌ها، استفاده از تلفن‌های هوشمند جذاب‌تر و لذت‌بخش‌تر است. اما شاید دسترسی به اپلیکیشن‌های ایده‌آل و مورد علاقه، در بازار متنوع نرم‌افزار‌ها کار آسانی نباشد. در گوشه و کنار فضای مجازی هم، منابع مختلفی برای دانلود نرم‌افزارهای موبایلی وجود دارد. ما نیز قصد داریم در این مورد به شما کمک کنیم. در ادامه با زومیت همراه باشید.

برای راحتی کار، اپلیکیشن‌ها را بر اساس موضوع دسته‌بندی نموده‌ و در هر مقاله به یکی از موضوعات خواهیم پرداخت. هفته گذشته، در مقاله‌ای تحت عنوان «اپلیکیشن‌هایی برای همه: خبرخوان‌ها» به اپلیکیشن‌های خبری پرداختیم. در این قسمت، با نرم‌افزارهایی برای ویرایش و به اشتراک‌گذاری تصاویر آشنا خواهیم شد.

Instagram

Instagram02Instagram01

اپلیکیشن‌هایی زیادی وجود دارند که ممکن است افکت‌های عکاسی بسیار بیشتری نسبت به اینستاگرام داشته باشند. اما هیچ‌یک از آنها، نزدیک به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ندارد. اینستاگرام به شما امکان می‌دهد علاوه بر ویرایش‌ تصاویر، آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید.

Camera Awesome

CameraAwesome02CameraAwesome01

 این اپلیکیشن، عملکرد‌های جدیدی به دوربین تلفن‌ همراه شما اضافه می‌کند. به کمک Camera Awesome، تایمر عکس‌برداری خودکار، خطوط راهنمای صفحه به همراه چندین و چند افکت عکاسی مختلف به دوربین تلفن‌هوشمند شما اضافه می‌شود.

Camera Zoom FX

ZoomFXاپلیکیشن Camera Zoom FX که در ارائه امکانات مختلف سنگ‌تمام گذاشته، برای عاشقان هنر عکاسی، یک گزینه کامل محسوب می‌شود. برخی امکانات این اپلیکیشن، مانند عکسبرداری به کمک فرمان صوتی و شخصی‌سازی کلید سخت‌افزاری گرفتن عکس، در هیچ اپلیکیشن مشابهی یافت نمی‌شود.

Filterstorm

Filterstrom02Filterstrom01

تا زمانی که ادوبی در حال کار بر روی نسخه موبایلی Lightroom است، ما استفاده از Filterstrom را به شما توصیه می‌کنیم. اپلیکیشنی فوق‌العاده که با در اختیار داشتن ابزارهای یک نرم‌افزار دسکتاپ، مانند برش‌ها و پشتیبانی از لایه‌ها، ویرایش حرفه‌ای تصاویر را برای شما امکانپذیر می‌کند.

Sanpseed

Sanpseedکار با ابزارهای ویرایش تصویر مبتنی بر تاچ، در ابتدا سخت و ناخوشایند است. مخصوصاً اگر پیش از این از رایانه و ماوس برای این کار استفاده کرده باشید. اما به محض آشنایی، راحتی و سرعت‌عمل کار با آن‌ها برای شما لذت بخش خواهد بود. تمام ابزارهای ویرایش با یک ضربه در اختیار شما هستند و به راحتی می‌توانید تصویر قبل و بعد از ویرایش را مشاهده کنید. همه این‌ها در کنار دسترسی سریع به اسلایدر افقی افکت‌ها، مجموعه جذابی را برای کاربر می‌سازد. اگر به این موارد علاقمند شدید، Sanpseed را امتحان کنید.

امیدواریم این اپلیکیشن‌ها برای شما مفید باشند. تجربه کاربری خود را با ما در میان بگذارید. اگر اپلیکیشن‌های دیگری می‌شناسید آن‌ها را به دوستانتان نیز معرفی کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده