آموزش تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی همراه اول

آموزش تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی همراه اول

همراه‌اول به‌تازگی امکان تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی را فراهم کرده است که درادامه، با نحوه‌ی انجام آن آشنا خواهید شد.

به‌گزارش اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، تبدیل شماره‌های تلفن‌همراه از اعتباری به دائمی در اپراتور اول ارتباطات سیار کشور ممکن شد. به‌واسطه‌ی این سرویس، مشترکان اعتباری با تبدیل سیم‌کارت خود به دائمی می‌توانند در پایان هر ماه صورت‌حساب دریافت کنند و از سرویس‌ها و مزایای سیم‌کارت‌های دائمی برخوردار شوند.

آموزش تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی

تمامی مالکان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه‌اول می‌توانند بدون خرید سیم‌کارت جدید و با حضور فیزیکی و در‌دست‌داشتن کارت ملی و سیم‌کارت فعال، به فروشگاه‌ها و مراکز تلفن ثابت و نمایندگی‌های همراه‌اول مراجعه و  با پرداخت ۱۳۶ هزار تومان بابت تضمین پرداخت، سیم‌کارت خود را به سیم‌کارت دائمی تبدیل کنند.

آدرس و شماره تماس فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه‌اول

آدرس و شماره تماس نمایندگی‌های همراه‌اول

مشترکانی که به تبدیل سیم‌کارت خود علاقه‌مند هستند، باید هزینه‌ی مذکور را به‌عنوان اعتبار اصلی در حساب سیم‌کارت اعتباری‌شان داشته باشند. در‌صورتی‌که اعتبار موجود در سیم‌کارت اعتباری بیش از هزینه‌ی تبدیل شماره‌ی تلفن‌همراه باشد، مبلغ مازاد در نخستین دوره‌ی صورت‌حساب به حساب بستان‌کاری مشترک انتقال خواهد یافت.

درصورت وجود هرگونه بسته‌ی مصرفی فعال با مدت زمان باقی‌مانده (در حالتی که حجم مصرفی هم به‌پایان نرسیده است) روی سیم‌کارت اعتباری مشترک، اگر آن بسته برای سیم‌کارت‌های دائمی نیز قابل‌ارائه باشد، پس از تبدیل بسته‌ها، به شماره‌ی دائمی متقاضی منتقل می‌شود.

نکته‌ی مهم: اعتبار هدیه‌ی انواع شارژ اعم از شارژ فوق‌العاده، جوانان و بانوان و همچنین سرویس چتر اضطراری، جمعه‌های رؤیایی و بسته‌های ترکیبی دلخواه به شماره‌ی تلفن‌همراه دائمی منتقل نخواهد شد.

یکی از شرایط لحاظ‌شده برای استفاده از این سرویس (تبدیل شماره‌های اعتباری به دائمی)، این است که حداقل ۶ ماه از زمان فعال‌سازی شماره‌تلفن همراه باید سپری شده باشد. همچنین، در نظر داشته باشید پس از تبدیل سیم‌کارت به دائمی، حداقل ۶ ماه نمی‌توانید شماره‌تلفن دائمی خود را به‌ شخصی دیگر منتقل کنید.

پس از تبدیل شماره‌ی تلفن‌همراه اعتباری به دائمی، امکان تبدیل مجدد به‌هیچ‌وجه وجود نخواهد داشت و پس از آن تمامی مفاد قرارداد اشتراک تلفن‌های همراه دائمی دارای تضمین پرداخت بر روابط مابین شرکت ارتباطات سیار ایران و مشترکان حاکم خواهد بود. امکان مشاهده یا پرداخت صورت‌حساب یا فعال‌سازی سرویس‌های مختلف از درگاه‌هایی مانند #۱۰* و #۱* و سامانه‌ی ۹۹۹۰، ۲۴ ساعت پس از تبدیل ممکن می‌شود.

در نظر داشته باشید مشترکان دارای سیم‌کارت‌های دیتا و درسا و انارستان، سازمانی، گردشگری، زائر، حقوقی، همگانی و روستایی امکان تغییر به دائمی را ندارند.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده