برای گرامی‌داشت دومین سالگرد درگذشت استیو جابز، تیم کوک ایمیلی را برای کارکنان اپل ارسال کرد

برای گرامی‌داشت دومین سالگرد درگذشت استیو جابز، تیم کوک ایمیلی را برای کارکنان اپل ارسال کرد

فردا، سیزدهم مهر ماه، دومین سالگرد درگذشت استیو جابز است. به همین مناسبت، مدیر عامل کنونی اپل، تیم کوک، ایمیلی را برای گرامیداشت این روز به کارکنان اپل ارسال کرده است که در ادامه متن آن را تقدیم حضور شما می‌کنیم.

اعضای تیم اپل

فردا دومین سالگرد درگذشت استیو است. امیدوارم همه‌ی شما، جایگاه استیو را در میان ما و در میان تمام مردم جهان درک کرده باشید. او انسان خوبی بود و جهان را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل کرد.

گاها با یادآوری گذشته، خاطراتی را از وی به‌یاد می‌آورم که گویای قدرت وی در دوستی، آینده‌نگری و رهبری است. او شرکتی را تاسیس و رهبری کرد که هیچ‌کس قادر به انجام آن نبود، مطمئنا هیچ‌گاه روحی که وی در کالبد این شرکت دمید، از یاد نخواهد رفت. به‌طورحتم بهترین راه برای گرامیداشت یاد و خاطره‌ی استیو، جدیت در انجام کارها است که وی علاقه‌ی بسیاری به آن داشت. یقینا این بهترین روش برای گرامیداشت یاد و خاطره‌‌ی استیو است. او به همه‌ی شما افتخار می‌کند.

چند هفته قبل از فرا رسیدن سالروز درگذشت استیو جابز، اپل صفحه‌ای را در وب‌سایت خود به‌منظور ثبت یادبود طرفداران وی، ایجاد کرده است. می‌توانید برای مشاهده‌ی این صفحه، اینجا را کلیک کنید.

مقالاتی که خواندن آن‌ها خالی از لطف نیست:

نظر شما در مورد استیو جابز و خدمات ارائه شده توسط او چیست؟ نظرات خود را با ما و دوستان خود به اشتراک بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید