یکی از محصولات Udemy با بیش از 120 هزار نفر کاربر رضایتمند، حالا به زبان فارسی

یکی از محصولات Udemy با بیش از 120 هزار نفر کاربر رضایتمند، حالا به زبان فارسی

Udemy یکی از بزرگترین وب سایت های تولید محتوای آموزش است که استانداردهای تعریف شده برای مدرسین این وب سایت، به صورت قابل ملاحظه ای بالاست. این سطح استاندارد که به صورت پیش فرض در تمامی مجموعه های آن به چشم می خورد، باعث اطمینان صد در صدی کاربران به کیفیت آموزش‌های این موسسه آموزشی شده است.

یکی از بهترین مدرسین Udemy، فروشی 120 هزار نسخه ای داشته است.

کاربران پس از خرید و استفاده از هر کدام از مجموعه های این وب سایت، در بخش نظرات، اقدام به امتیازدهی و اظهار دیدگاه می نمایند. یکی از برترین مجموعه های آموزشی که در یک سال گذشته در این وب سایت به فروش رسیده، مجموعه آموزش طراحی و برنامه نویسی وب سایت بوده است که توسط یک مدرس انگلیسی تهیه شده و در مدتی کوتاه، با فروش خیره کننده ی بیش از 120هزار نسخه، باعث شگفتی همگان شده است.

رضایتمندی کاربران بیش از تعداد فروش اهمیت دارد

این که فروش بالای این مجموعه بی سابقه بوده، خود یک نکته است؛ اما مهم تر از آن، درصد بالای کاربرانی است که پس از گذراندن این دوره، کاملاً از آن رضایت داشته و نمره ی کلی 4ونیم ستاره از 5 ستاره را به این مجموعه داده اند.

حالا همین مجموعه به زبان فارسی عرضه شده، برای مشتاقان مهارت آموزی و کسب درآمد

اکنون این مجموعه توسط وب سایت amoozesh.it ، به زبان فارسی ترجمه و دوبله شده. کیفیت تصویر دقیقاً مانند نسخه اصلی، عالی است. همچنین کیفیت صدای ضبط شده دقیقاً مطابق استانداردهای بالای Udemy است و برای دوبله نیز از یک صداپیشه ی حرفه ای استفاده شده است.

تمامی علاقه مندان به طراحی و برنامه نویسی وب سایت، در هر سنی می توانند با استفاده از این مجموعه ی فوق العاده، علاوه بر یادگیری اصولی طراحی وبرنامه نویسی وب سایت، اقدام به کسب درآمد نیز کنید.

آموزش طراحی و برنامه نویسی وب سایت

شما تنها تا روز دوشنبه 5 مرداد فرصت دارید تا این مجموعه را با 17 درصد تخفیف ویژه خریداری نمایید. با این خرید، علاوه بر دریافت یک مجموعه ی آموزش اصولی طراحی و برنامه نویسی وب سایت، یک کارت تخفیف 10 درصدی خرید از فروشگاه آنلاین weenkel.com و همچنین یک هاست رایگان از سوی میهن وب هاست دریافت می نمایید.

برای توضیحات بیشتر، ویدیو زیر را تماشا کنید یا به سایت آموزش.آی.تی به آدرس amoozesh.it مراجعه کنید:

آموزش طراحی و برنامه نویسی وب سایت

پایان رپورتاژ آگهی/

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده