زومجی: برندگان جوایز سینمایی و تلویزیونی گلدن گلوب ۲۰۱۵ مشخص شد

زومجی: برندگان جوایز سینمایی و تلویزیونی  گلدن گلوب ۲۰۱۵ مشخص شد

شب گذشته برندگان هفتاد و دومین جوایز سینمایی و تلویزیونی گلدن گلوب در جریان برنامه‌ای با اجرای تینا فری و امی پوهلر مشخص شدند. اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود از طرفی تماشاگران را با انتخاب‌های واضح‌ و قابل‌حدس‌شان راضی کردند و البته با چند انتخاب دور از ذهن و غیرمنتظره، باعث ناراحتی خیلی‌ها شدند. 

اولین شوک مراسم امسال، رسیدن گوی طلایی به انیمیشن چگونه اژدهای‌تان را تعلیم دهید ۲ بود، در حالی که همه فیلم لگو را از پیش برنده می‌دانستند. پیچش ناگهانی بعدی زمانی به مردم رو دست زد که امی آدامز جلوتر از امیلی بلانت برای فیلم درون جنگل، جایزه‌ی بهترین بازیگر زن فیلم‌های کمدی یا موزیکال را برای چشم‌های درشت به دست آورد.

اما بزرگترین اتفاق دور از ذهن مراسم زمانی رخ داد که فیلم هتل گراند بوداپست با گرفتن جایزه‌ی بهترین فیلم کمدی یا موزیکال، فیلم تازه‌ی آلخاندرو گونزالس ایناترو یعنی بردمن که به نظر می‌رسید شانس بالاتری برای پیروزی دارد را پشت سر گذاشت. حداقل اتحادیه مطبوعات بردمن را دست خالی به خانه نفرستادند و با تقدیم جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد به مایکل کیتون و بهترین فیلمنامه، شانس این فیلم را برای موفقیت در اسکار بالا بردند.

البته که بسیاری انتظار داشتند پسرانگی جایزه‌ی بهترین فیلم درام، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر زن مکمل را از آن خود کند و همین‌طور هم شد.

در بخش تلویزیونی، سریال رابطه‌ی‌عاشقانه شبکه‌ی شوتایم با جلو زدن از خانه‌ی پوشالی و دیگران، برنده‌ی غیرمنتظره‌ی این بخش شد. از آن طرف، سریال شفاف که توسط آمازون تولید شده بود، جایزه‌ی بهترین کمدی را از بقیه‌ ربود و فارگو هم با پیروزی در مقابل مهره‌ای مثل کاراگاه واقعی، گوی طلایی بهترین مینی‌سریال را ازآن خود کرد. دیگر، باید چه اتفاقی می‌افتاد که غیرمنتظره‌تر از این‌ها می‌شد.

مشاهده لیست نامزدها و برندگان بخش سینمایی

مشاهده لیست نامزدها و برندگان بخش تلویزیونی

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید