فروشگاه رسمی سامسونگ در برج نگار ونک افتتاح شد

فروشگاه رسمی سامسونگ در برج نگار ونک افتتاح شد

فروشگاه موبایل و تبلت سامسونگ در برج نگار ونک با حضور آقای پارک مدیر سامسونگ در ایران و مسئولان رسمی سامسونگ کره جنوبی در روز 10 مهر ماه افتتاح شد. در مراسم افتتاحیه این فروشگاه به ۱۲ نفر هدایایی هم اهدا شد.

در این مراسم که از ساعت 18 الی 20 دهم مهرماه برگزار شد نزدیک به 500 نفر از همشهریان عزیز و اعضای باشگاه مشتریان سامسونگ حضور به هم رسانده و در جشن گشایش این فروشگاه شرکت کردند. این مراسم در فضای شاد و با برنامه های متنوع برگزار شد و در طی این رویداد به 12 نفر هدایایی از سوی سامسونگ اهدا شد که می توان از جمله آنها به تبلت ها و موبایل‌های سامسونگ اشاره کرد.

samsung-center-1

در خلال این برنامه پوریا کریمی، مدیر این فروشگاه با معرفی وب‌سایت خرید آنلاین سامسونگ به آدرس www.samsungcenter.ir از همشهریان تهرانی دعوت کرد تا به خرید آنلاین تمامی محصولات و لوازم خانگی سامسونگ از طریق وبسایت سامسونگ سنتر بپردازند.

samsung-center-2

ایشان همچنین افزود، مشتریانی که تا 15 آبان ماه به این فروشگاه مراجعه کنند با خرید هر محصول هدیه ای نیز به مناسبت اولین ماه افتتاح این فروشگاه از طرف سامسونگ دریافت خواهند کرد. برای دیدن عکس های کامل این مراسم به این لینک مراجعه کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده