پوشش زومیت از نمایشگاه تراکنش ایران ITE 2019

پوشش زومیت از نمایشگاه تراکنش ایران ITE 2019

پنجمین دوره‌ی نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2019) از امروز در محل نمایشگاه‌های پارک گفت‌وگو برگزار می‌شود. زومیت در این نمایشگاه حاضر است و اخبار مربوط به این نمایشگاه را پوشش می‌دهد. 

پنجمین دوره‌ی نمایشگاه تراکنش از صبح امروز ۲۸ آبان در محل نمایشگاه‌های دائمی پارک گفت‌وگو آغاز به کار می‌کند. نمایشگاه تراکنش ایران که به‌همت مرکز فابا برگزار می‌شود، آخرین فناوری‌ها و مسائل موجود در حوزه‌ی بانک‌داری را بررسی می‌کند. این نمایشگاه محلی برای حضور فعالان حوزه‌ی بانکی است. برای مثال، در این دوره از نمایشگاه، مدیران عامل ۲۰ بانک دولتی و خصوصی کشور شرکت خواهند کرد. 

نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2019) علاوه‌بر‌اینکه محلی برای شبکه‌سازی و گفت‌وگوی فعالان حوزه‌ی بانکی است، از کارگاه‌ها و پنل‌های گفت‌وگو نیز میزبان می‌کند که در خلال آن، بسیاری از کارشناسان آخرین دستاوردهای حوزه‌ی بانکی و جدیدترین فناوری‌ها را بررسی می‌کند. ازجمله‌ی این فناوری‌ها باید به بلاک‌چین اشاره کرد که در نمایشگاه تراکنش ایران، ابعاد مختلف این تکنولوژی نوپا واکاوی می‌شود. 

بخشی از نمایشگاه تراکنش نیز به استارتاپ‌های فعال در حوزه‌ی فین‌تک اختصاص دارد. در این نمایشگاه، شماری از استارتاپ‌ها که محصولاتی در حوزه‌ی فین‌تک توسعه‌ داده‌اند، علاوه‌بر نمایش دستاوردهای خود، بخت خود را برای دریافت جوایز تعیین‌شده‌ی مرکز فابا آزمایش می‌کنند. 

با پوشش زومیت از نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2019) همراه باشید تا از جزئیات رویدادهای این مراسم آشنا شوید. 

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید