دیدگاه سامسونگ از خانه‌های هوشمند آینده

دیدگاه سامسونگ از خانه‌های هوشمند آینده

سامسونگ در نمایشگاه بین‌المللی طراحی گوانگ‌ژو، دیدگاه خود از خانه‌های هوشمند را با بازدیدکنندگان به اشتراک می‌گذارد.

سامسونگ هم‌اکنون یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان محسوب می‌شود. این شرکت قصد دارد با کمک‌ گرفتن از جایگاه خود در صنعت لوازم خانگی به یکی از مهره‌های کلیدی در بازار خانه‌ی هوشمند بدل شود. کره‌ای‌ها طی چند سال گذشته تمرکز زیادی بر اینترنت اشیاء داشته‌اند، آن‌ها اکنون دیدگاه خود از آینده‌ی خانه‌های هوشمند را به اشتراک گذاشته‌اند.

سامسونگ از تاریخ ۸ سپتامبر تا ۲۳ اکتبر (۱۷ شهریور تا یک آبان)، دیدگاه خود از آینده‌ی خانه‌های هوشمند را در نمایشگاه دوسالانه‌ی طراحی گوانگ‌ژو به نمایش خواهد گذاشت. این نمایشگاه یک رویداد بین‌المللی برای به‌ نمایش گذاشتن هنر‌های مدرن محسوب می‌شود. در این دوره از نمایشگاه طراحی گوانگ‌ژو، شرکت‌هایی از ۳۰ کشور دنیا حضور دارند.

غرفه‌ی سامسونگ در این نمایشگاه بین‌المللی به بازدیدکنندگان امکان تجربه‌ی آینده‌ی خانه‌های هوشمند را فراهم می‌کند. سامسونگ در این غرفه نشان می‌دهد که چگونه لوازم خانگی، همگی به‌ لطف پیشرفت‌های حاصل‌شده در حوزه‌ی اینترنت اشیاء به یکدیگر متصل می‌شوند. یخچال‌فریزر Family Hub سامسونگ نقش کلیدی در خانه‌ی هوشمند ایفا می‌کند و اپلیکیشن Samsung Connect کره‌ای‌ها یکی از ارکان اصلی دیدگاه سامسونگ از خانه‌های هوشمند محسوب می‌شود.

اپلیکیشن سامسونگ کانکت برای نخستین‌ بار در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ به نمایش گذاشته شد. این ابزار، اپلیکیشنی یکپارچه است که لوازم خانگی مختلف را کنترل می‌کند. از آنجا که این اپلیکیشن مبتنی بر فضای ابری است، با هر دستگاه یا سیستم‌عاملی سازگاری دارد. کاربران می‌توانند با این اپلیکیشن، تقریبا هر دستگاه متصلی را در خانه‌ی خود کنترل یا وضعیت آن‌ را پایش کنند. سامسونگ به‌تدریج از دستورهای صوتی نیز پشتیبانی خواهد کرد. سامسونگ در نظر دار با همکاری سایر شرکت‌های فعال در زمینه‌ی خانه‌ی هوشمند، خدمات خود را گسترش دهد. این شرکت همچنین قصد دارد مجموعه‌ی دستگاه‌های سازگار با اکوسیستم SmartThings را افزایش دهد.


تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید